Widal.plPolitykaByła żona Kurskiego pierwszy raz odpowiada na oskarżenia o pedofilię wobec jej syna

Była żona Kurskiego pierwszy raz odpowiada na oskarżenia o pedofilię wobec jej syna

Była żona Kurskiego do tej pory nie komentowała oskarżeń wobec ich syna. Monika Kurska postanowiła jednak przerwać milczenie i wyjawić jak wszystko wyglądało z jej perspektywy. Krytycznie wypowiedziała się o dziewczynie, która oskarżyła Zdzisława Kurskiego.

Syn Kurskiego został oskarżony o czyny pedofilskie przez córkę dawnych przyjaciół ich rodziny. „Zdzisław Kurski, najstarszy syn Jacka, zaczął mnie krzywdzić, gdy miałam dziewięć lat, a kiedy się wydało w 2015 r., sprawę dwukrotnie umorzono. Nie mam już zaufania do wymiaru sprawiedliwości” – mówiła Magda Nowakowska z Trójmiasta.

Była żona Kurskiego odniosła się do oskarżeń

Była żona Kurskiego cytowana przez Plejadę, wyjawiła co sądzi o oskarżeniach pedofilskich wobec syna Zdzisława.

O sprawie Magdaleny dowiedziałam się z maila Nowakowskiej cytowanego w prasie. Nie miałam o niczym pojęcia. Byłam w głębokim szoku i totalnej rozpaczy. Płakałam bardzo długo. Próbowałam dodzwonić się do Nowakowskiej, żeby cokolwiek wyjaśnić. Nie odbierała ode mnie telefonu. Mojego syna również nie było w zasięgu. Nie mogłam z nim o tym porozmawiać. W domu byłam sama, z nikim nie mogłam porozmawiać, czegokolwiek wyjaśnić, czegokolwiek się dowiedzieć

– żali się Kurska i dziwi się, że ta sprawa dalej jest ciągnięta w mediach.

Ależ te bzdury na temat mojego syna były już rozpatrywane przez wymiar sprawiedliwości. Biegli sądowi w prokuraturze gdańskiej orzekli, że wymysły Magdy Nowakowskiej nie są wiarygodne i nie mogą stanowić podstawy oskarżenia przeciwko mojemu synowi. Chcę tu podkreślić, że ani ja, ani prokuratura, ani Jacek Kurski nie mieliśmy żadnego wpływu na to, by ta sprawa nie znalazła swojego epilogu w sądzie. Była to decyzja Nowakowskich, którzy mogli już dawno skierować subsydiarny akt oskarżenia do sądu, ale tego nie zrobili, bo bali się przegranej. Woleli gonić i szczuć mego syna niż spotkać się z nim na sali sądowej

– twierdzi była żona Kurskiego.

Kurska wyjawia jaka w młodości

była rzekoma ofiara

Monika Kurska twierdzi, że Magda Nowakowska od najmłodszych lat słynęła z fantazjowania i miała duszę artystki.

Magda Nowakowska od wczesnych lat miała wybujałą wyobraźnię i skłonności do konfabulacji, za którą była podziwiana przez rodziców, starszą siostrę i całą rodzinę. Od małego uwielbiała być w centrum uwagi. Wymyślała różne historyjki, w których była głównym bohaterem, centralną postacią. Robiła przedstawienia z samą sobą w roli głównej. Ściągała w ten sposób uwagę rodziny. Rodzice uwielbiali oglądać te przedstawienia, chwalili się tą jej umiejętnością, zachwycali się Madzią i dziewczynka była nagradzana gromkim aplauzem i wybuchami śmiechu.

Jej zdaniem cała ta sytuacja jest wynikiem porachunków jej ojca z Jackiem Kurskim. Jarosław Nowakowski przez wiele lat był przyjacielem i pracownikiem biura europoselskiego Kurskiego. W wyniku ich konfliktu stracił pracę i zdaniem Kurskiej mści się teraz na jej byłym mężu.

Konflikt między Jackiem i Jarkiem dzisiaj przyjął zupełnie nowy wymiar. Mojego syna teraz publicznie poniżono i wykorzystano do brudnej politycznej gry i równania zakulisowych rachunków. Czy pomówienie kogokolwiek innego o gwałt byłoby tematem już 20 artykułów w “Gazecie Wyborczej” pisanego przez cały zespół redaktorów?

– pyta retorycznie Monika Kurska na koniec.

Zobacz również na WIDAL.PL

Białoruś: Główna rywalka Łukaszenki uciekła na Litwę?

Główna kandydatka opozycji w niedzielnych wyborach prezydenckich na Białorusi uciekła z kraju po tym, jak siły bezpieczeństwa zaatakowały protesty przeciwko wynikom. MSZ Litwy donosi, że jest bezpieczna.

Jest szczepionka na koronawirusa! Zaskakująca deklaracja?

Szczepionka na koronawirusa jest oczekiwana przez cały świat od początku pandemii. Zdaniem Wladimira Putina, Rosja jest już w posiadaniu gotowego leku, który może chronić przed COVID-19.

Bałtyk- plaga sinic! Zamknięte kilkanaście kąpielisk?

Urlop nad polskim morzem nie należy do najłatwiejszych. W tym roku także nie jest inaczej. Z powodu panującej pandemii wielu Polaków zdecydowało się spędzić wakacje właśnie nad Bałtykiem.

Poważny wypadek boksera. Mariusz Cendrowski potrzebuje pomocy?

Mariusz Cendrowski potrzebuje naszej pomocy! Bokser mający na swoim koncie duże osiągnięcia – miał poważny wypadek samochodowy. Mariusz wylądował na wózku inwalidzkim, ale jest nadzieja żeby stanął na nogi!