Widal.plBAronBlanka Lipińska i Baron rozstali się! Pisarka wydała oświadczenie

Blanka Lipińska i Baron rozstali się! Pisarka wydała oświadczenie

Blanka Lipińska i Baron rozstali się! Pisarka wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła swoje stanowisko w sprawie. Mimo, że para deklarowała sobie ogromną miłość ich związek się zakończył.

Nie tak dawno, Blanka Lipińska mówiła, że w jej nowym. Blanka w nowym apartamencie przygotowała specjalny pokój dla Barona. Teraz jednak nie będzie on potrzebny.

Blanka Lipińska i Baron rozstali się

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Pisarka i Aleksander Milwiw-Baron byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Fani śledzili związek pary, z którym ta chętnie dzieliła się na swoich mediach społecznościowych.

Związek Blanki i Barona trwał 8 miesięcy. W tym czasie nie tylko deklarowali sobie głębokie uczucie. Osoby zainteresowane życiem pary, spekulowali, że mogli się zaręczyć, mimo, że kobieta wyjaśniała, że zaręczyny nie są jej do niczego potrzebne, a dostała “coś więcej”.

Pisarka wydała oświadczenie

Aby uniknąć zbędnych pytań, Blanka Lipińska wydała oświadczenie dla Gai, w którym wyjaśniła rozstanie z Aleksandrem.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie.

Blanka dodała:

Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek.

Plotki o rozstaniu Blanki i Barona krążyły od kilku dni. Pisarka wyjechała na urlop do Egiptu sama, co poruszyło fanów. Gdy zapytano ją gdzie jest Baron, Blanka Lipińska odpowiedziała w dość ostrym tonie.

Jak was to tak interesuje to zapytajcie jego. Gdybym to ja nie poleciała to moglibyście o to pytać mnie.

Zobacz także na Widal.pl

500 plus tylko dla pracujących? Będą zmiany w programie?

500 plus tylko dla pracujących? Nie trudno policzyć, że najpopularniejszy program rządu Zjednoczonej Prawicy funkcjonuje już 4 lat. Jednak cały czas tak jak na samym początku budzi ogromne emocje.

Nielegalny transport 20 ton odpadów z Niemiec zatrzymany w drodze do Polski! Jakie będą kary?

Nielegalny transport 20 ton odpadów z Niemiec zatrzymany w drodze do Polski! W obecnym świcie temat segregacji, utylizacji i odpowiedniego składowania odpadów jest szczególnie ważny i często poruszany.

Prawo i Sprawiedliwość zwróciło się w stronę społeczności LGBT?

Prawo i Sprawiedliwość zwróciło się w stronę społeczności LGBT. Wygląda na to, że nieprawdopodobne stało się rzeczywistością. Politycy PiS-u na posiedzeniu sejmowej komisji ds. petycji poparli projekt.