Widal.plShow-biznesBędzie kontynuacja filmu “365 dni”! Hit Blanki Lipińskiej doczeka się drugiej części!

Będzie kontynuacja filmu “365 dni”! Hit Blanki Lipińskiej doczeka się drugiej części!

Będzie kontynuacja filmu “365 dni”, który jest ekranizacją hitowej powieści Blanki Lipińskiej. Tak przynajmniej wynika ze słów głównego aktora biorącego udział w pierwszej części filmu Michele Morrone.

Film “365 dni” jest oglądany na całym świecie. Bije on rekordy popularności w serwisie Netflix w takich krajach jak: Niemcy, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Hiszpania czy Brazylia. Choć większość recenzji jest negatywna, to nie można odebrać temu filmowi wzbudzania skrajnych emocji.

Będzie kontynuacja filmu “365 dni”! Hit Blanki Lipińskiej doczeka się drugiej części!

Teraz okazuje się, że szykowana jest kontynuacja “356 dni”. Prace nad drugą częścią filmu określanego jako “polska odpowiedź na 50 twarzy Greya” mają ruszyć po zawirowaniach związanych z trwającą pandemią koronawirusa.

Tak przynajmniej w rozmowie z amerykańskim portalem TMZ zapewnił Michele Morrone. Choć przyznał on, że nie wiem dokładnie kiedy ruszą zdjęcia do kontynuacji tego filmowego “dzieła”, to jednocześnie zapewnił fanów, że mogą być spokojni o kontynuację.

Choć książkowa wersja “365 dni” Blanki Lipińskiej nie zostawiła otwartej bramki na kontynuowanie historii, to producenci ekranizacji zapewniają, że znajdą możliwość do sprawnego pociągnięcia wątku filmowego.

Przypominamy, że “365 dni” najpierw bił rekordy popularności w polskich kinach, a po wybuchu pandemii koronawirusa, zamknięciu kin i przeniesieniu filmu do Netflixa, nadal wzbudza zainteresowanie na całym świecie.

Co także na WIDAL.PL?

Bohaterski chłopiec uratował młodszą siostrą przed wściekłym psem! Co zrobił?

Bohaterski chłopiec uratował swoją siostrę przed groźnym psem. Do zdarzenia doszło w USA, a o całej sprawie poinformowała ciotka dzieci.

Jaka jest liczba zakażonych koronawirusem na świecie?

Liczna zakażonych koronawirusem przekroczyła już 13 milionów. Z tego ponad 3 miliony stwierdzono w Stanach Zjednoczonych. Cały czas sytuacja rozwija się w Brazylii. Wczoraj w największym południowoamerykańskim kraju stwierdzono ponad 30 tysięcy przypadków jednego dnia.

Rafał Trzaskowski złożył protest wyborczy! Będzie powtórka głosowania?

Co prawda wybory prezydenckie zakończyły się w minioną sobotę, ale nie oznacza to końca batalii między dwoma kontrkandydatami. Rafał Trzaskowski złoży bowiem protest wyborczy! Czy w związku z tym czaka nas powtórka głosowania?