Widal.plGospodarkaAndrzej Duda o kryzysie gospodarczym. Jest dobrze czy źle?

Andrzej Duda o kryzysie gospodarczym. Jest dobrze czy źle?

Finanse państwowe i gospodarka to jedne z najważniejszych aspektów funkcjonowania kraju. Urzędujący prezydent Andrzej Duda wypowiedział się o kryzysie gospodarczym, który wielkimi krokami się do nas zbliża. Czy uda się z tego kryzysu wyjść suchą stopą?

Andrzej Duda odbywa spotkania wyborcze z mieszkańcami w całej Polsce. Dzisiaj był w Białej Podlaskiej w województwie lubelskim, gdzie podał informacje na temat potencjalnego kryzysu gospodarczego.

Jest to bardzo istotna kwestia, bowiem pandemia koronawirusa znacząco zwolniła rozwój gospodarczy na całym świecie. Polska także zostanie dotknięta kryzysem, choć według słów prezydenta RP, w mniejszym stopniu.

Andrzej Duda o kryzysie gospodarczym: Mamy zaskakujące wyniki!

Urzędujący prezydent Rzeczpospolitej Polskiej przyznał, że Polska powinna mieć najniższy spadek PKB w Europie:

“Chcę działać przez najbliższe lata po to, by polska gospodarka po pierwsze wróciła na tory dynamicznego rozwoju, a po drugie, by jeszcze bardziej przyspieszyła w stosunku do tego, co było. Mamy bardzo dobre dane, Komisja Europejska podaje i przewiduje, że powinniśmy mieć najniższy spadek PKB w Europie, w porównaniu z innymi krajami nawet kilkakrotnie niższy. Ten kryzys powoli dobiega końca, wychodzimy z niego w coraz większym stopniu.”

https://www.facebook.com/andrzejduda/videos/596831881219493/

II tura wyborów prezydenckich odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lipca. Polacy wybiorą prezydenta RP na następne 5 lat spośród dwójki kandydatów, którzy uzyskali najwięcej głosów w I turze wyborów – Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego.

Co także na WIDAL.PL?

O co postuluje Rafał Trzaskowski?

Trzaskowski postuluje o wyższe emerytury a raczej jego żona, Małgorzata wpadła na pomysł aby wprowadzić wyższe emerytury dla matek. Jeden z kandydatów na prezydenta opublikował ten postulat w poście na Twitterze.

Jackowski już wie kto wygra wybory prezydenckie 2020?

Jasnowidz z Człuchowa wie kto zwycięży 12 lipca w wyborach prezydenckich. Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie postanowił szerzej spojrzeć w polityczną przyszłość naszego kraju. Kilka dni temu ogłosił, że wie kto wygra wybory prezydenckie. Czy przepowiednia Jackowskiego faktycznie się spełni i najsławniejszy polski jasnowidz będzie triumfował nad swoją spełnioną przepowiednią?

Kolejne przerażające ustalenia w sprawie zabójstwa 16-letniej Kornelii. Dlaczego doszło do tragedii?

Kolejne przerażające ustalenia w sprawie śmierci nastolatki. Zabójcami 16-latki okazała się jej jej najlepsza przyjaciółka oraz jej o 8 lat starszy chłopak. W dalszym ciągu nie są znane ich motywy. Zabójcy przyznali się do morderstwa. Zostali także przebadani wariografem, jednak obydwoje kłamali podczas badania. Śledczy cały czas badają sprawę. Na jaw wychodzą co raz to nowe, przerażające fakty. Tragiczna śmierć nastolatki wstrząsnęła całym krajem.