Widal.plSpołeczeństwoKolejne przerażające ustalenia w sprawie zabójstwa 16-letniej Kornelii

Kolejne przerażające ustalenia w sprawie zabójstwa 16-letniej Kornelii

Kolejne przerażające ustalenia w sprawie śmierci nastolatki. Zabójcami 16-latki okazała się jej jej najlepsza przyjaciółka oraz jej o 8 lat starszy chłopak. W dalszym ciągu nie są znane ich motywy. Zabójcy przyznali się do morderstwa. Zostali także przebadani wariografem, jednak obydwoje kłamali podczas badania.

Śledczy cały czas badają sprawę. Na jaw wychodzą co raz to nowe, przerażające fakty. Tragiczna śmierć nastolatki wstrząsnęła całym krajem.

Kolejne przerażające ustalenia w sprawie zabójstwa. Przyjaciele zabili dziewczynę

Kolejne przerażające ustalenia w sprawie zabójstwa. Przypomnijmy, że 26 kwietnia 2020 roku w rezerwacie przyrody Łęgi Oborskie odnaleziono ciało 16-latki. Dziewczyna zaginęła 11 lutego. Wcześniej poszła na spotkanie z przyjaciółką i jej chłopakiem. Po tym spotkaniu ślad po niej zaginał.

Przyjaciółka Kornelii, zwabiła dziewczynę do samochodu należącego do swojego 25-letniego chłopaka Patryka B. Chłopak uchodził za drobnego przestępcę i dilera narkotykowego. To właśnie on dzień przed tragedią kupił pistolet pneumatyczny. Gdy młodym ludziom udało się dotrzeć do lasu w Konstancinie, chłopak, który uważany jest za nieudacznika,jednak nie umiał poradzić sobie z uruchomieniem pistoletu.

Policjantom udało się już precyzyjnie ustalić przebieg wydarzeń z dnia 26 kwietnia. Kiedy oskarżona Martyna S. spostrzegła, że jej chłopak nie potrafi uruchomić pistoletu, postanowiła sama go odblokować i strzelić w głowę przyjaciółce. Na zakończenie zbrodni razem z Patrykiem B. zakopali ciało Kornelii w płytkim grobie i przysypali liśćmi.

Zabójstwo czy egzekucja?

Sekcja zwłok Kornelii wykazała jednak, że to nie strzał w tył głowy był przyczyną śmierci nastolatki. W ustach 16-latki znaleziono grudki ziemi, które świadczą o tym, że została ona zakopana żywcem. Przyczyną śmierci było zatem uduszenie.

Martyna S. i Patryk B. przyznali się do zabójstwa swojej koleżanki Kornelii. Zostali także przebadani wariografem. Jednak podczas tego badania kłamali próbując zmniejszyć swoją rolę w tej zaplanowanej egzekucji. Patryk B. został także przebadany przez psychologów. Ustalili oni, że mężczyzna znajdował się on pod ogromnym wpływem swojej dziewczyny Martyny S. Mimo, że Martyna jest aż 8 lat młodsza to jest także dużo bardziej rozwinięta intelektualnie od swojego chłopaka.

Wiele wyjaśnić ma badanie psychologiczne Martyny. Jednak zanim do tego dojdzie sąd rodzinny musi podjąć decyzję, czy za swój czyn dziewczyna odpowie jako osoba dorosła, czy jednak jako nieletnia.

Zobacz także na WIDAL.pl

Patryk Vega ujawnia szokujące fakty o śmierci znanego boksera. Włos jeży się na głowie. Komu to może zaszkodzić?

Dawid Kostecki będzie jednym z bohaterów jednego z najnowszych filmów Patryka Vegi – “Pętla”. Kontrowersyjny reżyser udostępnił w mediach społecznościowych nowe, zaskakujące informacje w sprawie śmierci “Cygana.”

Trzy wnuczki zgwałcone na oczach babci. Serce jej pękło. Jak mogło do tego dojść?

Trzy wnuczki zgwałcone zostały na oczach babci. Niestety starsza pani nie wytrzymała tego widoku i zmarła. Cała sytuacja odbiła się szerokim echem w całym kraju. Wciąż sprawcy nie odnaleziono.

Kuriozalna sytuacja w polskiej polityce. Wczoraj odbyły się “dwie debaty”. Farsa czy debata?

Dwie debaty prezydenckie miały miejsce wczoraj wieczorem. Jednak debatami były jedynie z nazwy. W miejscowości Końskie Andrzej Duda odpowiadał na pytania mieszkańców i redaktora TVP. Natomiast w Lesznie, Rafał Trzaskowski zorganizował “arenę prezydencką”, na której pytania zadawało mu 20 dziennikarzy.