Widal.plGospodarka9000 złotych za pracę na budowie? Wystarczy zdecydować się na jeden krok!

9000 złotych za pracę na budowie? Wystarczy zdecydować się na jeden krok!

Chcielibyście zarabiać 9000 złotych za pracę na budowie? Takie stawki są jak najbardziej możliwe. Trzeba jednak zdecydować się na jeden krok, podjąć jedną ważną życiową decyzję.

O pracownikach budowlanych – zwłaszcza w Polsce – od lat krążą legendy. Mówi się, że pracę na budowie może dostać każdy, że często jest to ostatnia deska ratunku i praca tymczasowa, ale okazuje się, że takie myślenie jest błędne! Budowlańcy mogą liczyć na ogromne zarobki!

9000 złotych za pracę na budowie?

Co prawda w Polsce branża budowlana ciągle jest na dorobku i o ile pracownicy stale są poszukiwani, to wynagrodzenia często nie są na satysfakcjonującym poziomie. To się jednak może zmienić, gdy zdecydujemy się na pracę w… Niemczech!

Nasi zachodni sąsiedzi ciągle poszukują pracowników budowlanych. Chętnie sięgają po zatrudnianie Polaków, bowiem jesteśmy narodem ludzi pracowitych i oddanych pracy. A to przekłada się na zarobki. Wysokie zarobki.

W sieci pojawił się raport, w którym możemy zobaczyć jak wyglądają zarobki pracowników budowlanych w Niemczech. W 2019 roku średnie zarobki budowlańców wynosiło około 12 euro na godzinę. Co przy standardowym ośmiogodzinnym etacie daje kwotę 2000 euro brutto. Po przeliczeniu kursu na złotówki daje to wynagrodzenie rzędu 9000 złotych!

Na najwyższe zarobki na budowach w Niemczech mogą liczyć dekarze i elektromonterzy. Jednak jest też praca dla robotników ogólnobudowlanych bez doświadczenia i bez kwalifikacji. Ci mogą liczyć na zarobki właśnie około 2000 euro miesięcznie.

Po kryzysie związanym z pandemią koronawirusa Niemcy chcą rozruszać gospodarkę za pomocą budownictwa, więc każde ręce do pracy są potrzebne. W najlepszej sytuacji są oczywiście mieszańcy zachodniej Polski, którzy nie muszą przeprowadzać się do Niemiec, by pracować na niemieckich warunkach.

Co także na WIDAL.PL?

Wpadka Trzaskowskiego. Nie pamięta za czym głosował?

Wpadka Trzaskowskiego obiegła media w Polsce. Prezydent Warszawy był w piątek w Bydgoszczy. Złożył tam deklarację ws. wieku emerytalnego. – Uczymy się, słuchamy Polek i Polaków i dzisiaj te decyzje, kto i jak długo chce pracować musimy pozostawić w rękach obywateli – oświadczył.

Pijani Polacy pobili policjanta do nieprzytomności!

Pijani Polacy pobili policjanta do nieprzytomności! Wydarzenia miały miejsce w miejscowości Raszówka niedaleko Lubina na Dolnym Śląsku. Pobity policjant trafił do szpitala. Dopiero tam odzyskał przytomność.

Sfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki! Dramatyczne wideo z wypadku!

Pewna kobieta sfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki. Kobieta, która pracowała u swojej chlebodawczyni nie mogła liczyć na żadną pomoc, mimo tego, że jej “szefowa” stała obok!