Widal.plJózefa Szczurek-ŻelazkoWiceminister zdrowia zrezygnowała ze stanowiska. Jaki był powód odejścia Józefy Szczurek-Żelazko?

Wiceminister zdrowia zrezygnowała ze stanowiska. Jaki był powód odejścia Józefy Szczurek-Żelazko?

Wiceminister zdrowia zrezygnowała ze stanowiska. To już kolejna osoba, która w ostatnim czasie pożegnała się z Ministerstwem Zdrowia. Józefa Szczurek-Żelazko w czwartek poinformowała, że złożyła rezygnację z funkcji sekretarza stanu.

Jaki jest komentarz Ministerstwa w sprawie oraz jaki był powód rezygnacji?

Wiceminister zdrowia zrezygnowała ze stanowiska

Wiceminister zdrowia zrezygnowała ze stanowiska. W czwartek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała o swojej rezygnacji z funkcji sekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia. Kobieta napisała:

Informuję, że złożyłam rezygnację z funkcji Sekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia, które pełniłam przez okres czterech lat. Praca w Ministerstwie Zdrowia była dla mnie dużym wyzwaniem i zaszczytem

Wiceminister w swoim wpisie podziękowała również za

Wsparcie, życzliwość i współpracę wszystkim osobom, których miała przyjemność spotkać na swojej drodze.

Józefa Szczurek Żelazko przekazała także, że po rezygnacji będzie pracować jako poseł na Sejm, wykorzystując w tej pracy wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Komentarz Ministerstwa Zdrowia w sprawie rezygnacji Józefy Szczurek-Żelazko

Głos w sprawie odejścia ze stanowiska Józefy Szczurek-Żelazko zabrał Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Jak przekazał, kobieta miała powody “wyłącznie natury osobistej”. Rzecznik wyraził także także wdzięczność za włożona pracę:

Dziękujemy za olbrzymi wkład pracy, który pani minister włożyła w działania resortu, szczególnie w dobie epidemii.

Józefa Szczurek-Żelazko w sejmie jest już drugą kadencję. Od lutego 2017 roku została powołana na sekretarza stanu w resorcie zdrowia. W wyborach w 2019 z powodzeniem ubiegała się o poselską reelekcję uzyskując aż 25 323 głosy.

Zobacz także na Widal.pl

Przerażający spot Ministerstwa Zdrowia z przesłaniem dla młodych ludzi

Przerażający spot Ministerstwa Zdrowia! Resort mający dbać o nasze zdrowie wypuścił spot promocyjny, w którym dosadnie trafia do młodych ludzi, potęgując u nich strach. Przynajmniej takie było założenie Ministerstwa Zdrowia.

Cejrowski grzmi w sprawie wyborów w USA: PRZEKRĘT!

Cejrowski grzmi w sprawie wyborów w USA! Wojciech  Cejrowski to polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, fotograf, podróżnik, autor książek i publikacji prasowych. Często podkreśla swoje prawicowe poglądy i swoją religijność, od jakiegoś czasu mieszkający w Arizonie podróżnik wypowiedział się na swoich portalach społecznościowych o wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

Wybory w USA: Joe Biden pewny wygranej! Zmiażdżył Trumpa pokojowym przesłaniem na TT!

Wybory w USA. Wygląda na to, że Joe Biden zostanie nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Co prawda trwa końcowe liczenie głosów w ostatnich stanach, to kandydat Demokratów jest już prawie pewny pokonania urzędującego prezydenta Donalda Trumpa.