Widal.plSpołeczeństwoTrzech uzbrojonych przestępców zaatakowało kościół. Czekała ich niemiła niespodzianka

Trzech uzbrojonych przestępców zaatakowało kościół. Czekała ich niemiła niespodzianka

Trzech uzbrojonych przestępców postanowiło zaatakować kościół pełny wiernych w południowoafrykańskim mieście Centurion. Chcieli okraść własność księży i obecnych tam wyznawców religii. Nie spodziewali się jednak, że nie wszystko pójdzie po ich myśli.

Okazuje się, że jeden z obecnych wiernych też miał broń. Zapewne napastnicy nie spodziewali się, że ktoś z chrześcijan będzie miał pistolet przy sobie w trakcie nabożeństwa.

Trzech uzbrojonych przestępców źle skończyło

Trzech uzbrojonych mężczyzn byli czarnoskórzy. O całej sprawie poinformował południowoafrykański dziennikarz Willem Petzer.

Dzisiaj (26.07.20) w kościele w Centurion w Południowej Afryce trzech uzbrojonych terrorystów zaatakowało zbór.
CHWALIĆ BOGA! Jeden ze zgromadzonych, brat nieżyjącego już gracza rugby Springbok, Joost van der Westhuizen, był uzbrojony i gotowy, natychmiast zneutralizował zagrożenie.
Dlatego musimy być uzbrojeni i gotowi przez cały czas. Nawet Kościół nie jest bezpieczną przestrzenią w Południowej Afryce.
Wraz z atakami na farmy, ataki na kościoły były bardzo powszechną formą terroryzmu praktykowaną przez AKN przeciwko mniejszości w SA. Podczas gdy to pierwsze jest nadal bardzo, bardzo powszechne w SA, módlmy się, by drugie nie zaczęło znowu stawać się częstym zjawiskiem!

Strzelec został bohaterem

Wielu mieszkańców RPA uważa, że strzelec, który zabił trzech napastników, postąpił właściwie. Jeden z dziennikarzy nazwał go nawet bohaterem narodowym.

Pieter van der Westhuizen jest teraz bohaterem narodowym. Jest symbolem dobrego człowieka, który wreszcie staje w obronie tego, co słuszne w kraju opanowanym przez skrajne zło.

Zobacz także:

Polacy nie lubią nagości. Nie chcą oglądać kobiet opalających się toples na plaży. Dlaczego?

Polacy nie lubią nagości? Mimo, że świat się zmienia i wydawać by się mogło, że Polacy są coraz bardziej tolerancyjni. Jednak stosunek do kobiet, które opalają się całkowicie nago w miejscach publicznych się nie zmienia. Zdecydowana większość z nas nie jest jednak zachwycona kiedy podczas spędzania czasu na plaży ogląda całkowicie nagie kobiety.

Ceny nad Bałtykiem powalają. Turyści są w szoku. Czy naprawdę jest tak źle?

Ceny nad Bałtykiem powalają. W tym roku wielu Polaków zdecydowało się na spędzenie swojego urlopu w kraju. Polskie morze jest zdecydowanie najpopularniejszym kierunkiem wybieranym przez naszych rodaków.

Małgorzata i Radosław Majdan nie ochrzczą syna. Zgadliście powód?

Małgorzata i Radosław Majdan podjęli w ostatnim czasie decyzję na temat chrztu swojego syna- a raczej jego braku. Para celebrytów przez obecną sytuację w kościele nie chcąc ochrzcić swojego syna Henryka.