Widal.plGwiazdyMałgorzata i Radosław Majdan nie ochrzczą syna. Nie zgadniecie powodu

Małgorzata i Radosław Majdan nie ochrzczą syna. Nie zgadniecie powodu

Małgorzata i Radosław Majdan podjęli w ostatnim czasie decyzję na temat chrztu swojego syna- a raczej jego braku. Para celebrytów przez obecną sytuację w kościele nie chcąc ochrzcić swojego syna Henryka.

10 czerwca 2020 roku na świt przyszło najbardziej wyczekiwane dziecko roku. Mimo, że chłopiec ma dopiero 2 miesiące jest już zdecydowana gwiazdą Instagrama a także ma już z sobą pierwszy poważny event.

Małgorzata i Radosław Majdan zdecydowali, że nie ochrzczą Henia

Małgorzata i Radosław Majdan wraz z dziećmi byli w ostatnim czasie jednymi z gości na premierze książki. Podczas tego eventu z chęcią udzielili kilku wywiadów. Nie brakowało dziennikarzy, którzy chcieli zadać kilka pytań parze, ponieważ było to ich pierwsze wyjście od momentu pojawienia się Henryka na świecie.

Jednym w powtarzających się pytań było pytanie o chrzest pierwszego wspólnego dziecka pary. Podczas jednego z wywiadów Radosław Majdan podał powód dla którego na razie nie zamierzają włączyć małego Henia do wspólnoty kościoła.

Nie będzie chrztu Henryka. Radosław Majdan wyznał dlaczego

Ojciec chłopca wyraźnie powiedział jaki para ma obecnie stosunek do kościoła oraz do sytuacji, która ma miejsce. Jak wynika z wypowiedzi Radosława Majdana wraz z żona mają kilka ważnych powodów, dla których na razie nie chcąc ochrzcić syna.

Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna. – powiedział Majdan w rozmowie z JastrząbPost

Ojciec chłopca opowiedział między innymi o o wciąż nierozwiązanym problemie pedofilii wśród duchownych oraz o stosunku Kościoła do sztucznego zapłodnienia. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Henio właśnie dzięki tej metodzie przyszedł na świat.

Myślę, że Kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek Kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in-vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metody.

Zobacz także na Widal.pl

Ustawka kibiców na autostradzie w Polsce! Znane ekipy!

Ustawka kibiców na autostradzie w Polsce! Kibice dwóch rywalizujących ze sobą grup skonfrontowali się na autostradzie A4 w pobliżu Brzeska. Materiał wideo z tego wydarzenia pojawił się na Twitterze.

Ceny nad Bałtykiem powalają. Turyści są w szoku. Czy naprawdę jest tak źle?

Ceny nad Bałtykiem powalają. W tym roku wielu Polaków zdecydowało się na spędzenie swojego urlopu w kraju. Polskie morze jest zdecydowanie najpopularniejszym kierunkiem wybieranym przez naszych rodaków.

Polacy nie lubią nagości. Nie chcą oglądać kobiet opalających się toples na plaży. Dlaczego?

Polacy nie lubią nagości? Mimo, że świat się zmienia i wydawać by się mogło, że Polacy są coraz bardziej tolerancyjni. Jednak stosunek do kobiet, które opalają się całkowicie nago w miejscach publicznych się nie zmienia. Zdecydowana większość z nas nie jest jednak zachwycona kiedy podczas spędzania czasu na plaży ogląda całkowicie nagie kobiety.