Widal.plWyboryTatiana Okupnik namawia aby podczas wyborów oddawać nieważny głos!

Tatiana Okupnik namawia aby podczas wyborów oddawać nieważny głos!

Tatiana Okupnik namawia aby podczas wyborów oddawać nieważny głos!
Foto: instagram.com/tatianaokupnik

Tatiana Okupnik namawia na wzięcie udziału w wyborach. W dniu dzisiejszym po raz kolejny ruszyliśmy do urn aby oddać głos w II turze wyborów prezydenckich.

Po pierwszej turze przodują Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski i to właśnie między nimi możemy dzisiaj wybierać. Dzisiaj okaże się zatem, kto przez następne 5 lat będzie pełnił funkcję prezydenta.

Tatiana Okupnik i inne gwiazdy namawiają do wzięcia udziału w wyborach

Wybory prezydenckie już od czasów początków kampanii cieszą się ogromną popularnością. Dlatego także możemy obserwować gwiazdy między innymi Tatianę Okupnik, które są mocno zaangażowane w promowanie wyborów. Gwiazdy show-bizesu od dłuższego czasu zachęcają do czynnego udziału w wyborach. Duża część z nich także, chwali się zdjęciami przy urnach bądź przy lokalach wyborczych.

Tatiana Okupnik także w dniu dzisiejszym wybrała się na wybory i namawia do tego swoich fanów. Gwiazda nie mogła pominąć również uwiecznienia tego faktu na swoim Instagramie. Na swoim profilu zaraz po oddaniu głosu udostępniła zdjęcie przy urnie.

Kontrowersyjna wypowiedź celebrytki dotycząca wyborów

W swoim wpisie w mediach społecznościowych wokalistka pod dodanym dzisiaj zdjęciem postanowiła zachęcić swoich fanów aby również udali się do lokali wyborczych i oddali swój głos. Celebrytka zwróciła się także do osób, których faworyci odpadli w I turze wyborów i obecnie nie mają swoich faworytów. Wokalistka napisała:

(…) Bez względu na to, przy którym nazwisku chcesz postawić krzyżyk, zagłosuj! Bez szukania wymówek, bez odpuszczania. Nawet jeśli żaden z kandydatów Ci nie odpowiada, idź i wrzuć do urny kartę bez krzyżyka albo z dwoma. 😉 Ale daj się usłyszeć! To nasz kraj. Wszyscy się w nim mieścimy i wszyscy powinniśmy się liczyć bez względu na religię, przekonania polityczne, rasę, orientację seksualną, płeć, pochodzenie, zasobność portfela, stan zdrowia, miejsce zamieszkania (…)

Przypominamy, że aby nasz głos był ważny musimy postawić znak „X” przy nazwisku jednego z kandydatów. Karta, na której nie ma żadnego znaku lub ma krzyżyki przy nazwiskach każdego z kandydatów będzie traktowana jako głos nieważny.

Zobacz także na WIDAL.pl

Czy to prawda, że pobito na śmierć kierowcę autobusu za zwrócenie uwagi na brak maseczek?

Brak maseczki w autobusie i innych środkach transportu publicznego ciągle jest powszechnie zauważany. Choć w dobie pandemii koronawirusa nadal trwają zalecenia noszenia maseczki zabezpieczającej nos i usta, to społeczeństwo sobie ten nakaz bagatelizuje. A jeśli ktoś, zwróci na to uwagę, to może spotkać się z tragicznymi wydarzeniami.

Wybory prezydenckie: ogromne kolejki przed lokalami! Będzie rekordowa frekwencja?

Dzisiaj odbywają się wybory prezydenckie. II tura wyborów z dwójki kandydatów – Andrzeja Dudy lub Rafała Trzaskowskiego od tygodni wzbudza zainteresowanie Polaków. Zainteresowanie to pokazujemy przy lokalach wyborczych!