Widal.plSpołeczeństwoTinder ostrzega przed Polską! Traktuje nas jako kraj homofobiczny

Tinder ostrzega przed Polską! Traktuje nas jako kraj homofobiczny

Tinder ostrzega swoich użytkowników przed Polską! Chodzi o zachowanie ostrożności w kraju, który według tej aplikacji randkowej ma znamiona homofobicznego i w którym panuje nietolerancja względem orientacji seksualnej.

Skąd informacja o umieszczeniu Polski w kategorii krajów homofobicznych? Otóż chodzi o aktualizację Tindera, który dzięki funkcji Traveller Alert ostrzega użytkowników homoseksualnych przed możliwym piętnowaniem.

Tinder ostrzega przed Polską! Traktuje nas jako kraj homofobiczny

Sprawa jest bardzo prosta. Tinder to aplikacja randkowa, która pozwala zesparować ze sobą użytkowników przebywających w podobnej okolicy i ułatwia im umówienie się na randkę.

Jednakże, dzięki aplikacji Traveller Alert, Tinder ostrzeże użytkowników, którzy podróżują po świecie, o znajdowaniu się w kraju, który ma podłoże homofobiczne i w którym ustawowo przeciwdziała się szeczeniu homoseksualizmu.

Użytkownicy Tindera, którzy włączą opcję Traveller Alert otrzymują poniższe powiadomienie. Sami wówczas zdecydują, czy ujawnią swoje preferencje seksualne, czy pozostaną w cieniu.

Polska znajduje się na liście krajów, które według Tindera mają znamiona homofobicznych i w których panują tendencje do zwalczania homoseksualizmu w różnej postaci.

Czy Waszym zdaniem Tinder ma rację umieszczając Polskę w krajach określanych jako homofobiczne?

Co także na WIDAL.PL?

Czy to prawda, że pobito na śmierć kierowcę autobusu za zwrócenie uwagi na brak maseczek?

Brak maseczki w autobusie i innych środkach transportu publicznego ciągle jest powszechnie zauważany. Choć w dobie pandemii koronawirusa nadal trwają zalecenia noszenia maseczki zabezpieczającej nos i usta, to społeczeństwo sobie ten nakaz bagatelizuje. A jeśli ktoś, zwróci na to uwagę, to może spotkać się z tragicznymi wydarzeniami.

Będą wyższe mandaty drogowe?

Będą wyższe mandaty drogowe. Wiemy już o ile wzrosną mandaty za wykroczenia drogowe. Kary dla piratów drogowych będą zniewalająco wysokie. Kierowcy z pewnością nie będą zadowoleni ze zmian.

Wybory prezydenckie: ogromne kolejki przed lokalami! Będzie rekordowa frekwencja?

Dzisiaj odbywają się wybory prezydenckie. II tura wyborów z dwójki kandydatów – Andrzeja Dudy lub Rafała Trzaskowskiego od tygodni wzbudza zainteresowanie Polaków. Zainteresowanie to pokazujemy przy lokalach wyborczych!