Widal.plGwiazdyRobert Karaś spotyka się ze znaną aktorką! Koniec małżeństwa?

Robert Karaś spotyka się ze znaną aktorką! Koniec małżeństwa?

Robert Karaś to mistrz i rekordzista świata w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana w 2018 roku i podwójnego Ironmana w 2017 i 2019 roku, rekordzista Polski na dystansie Ironmana w 2019 roku. Od lat był szczęśliwym mężem Natalii Ćwik-Karaś.

Teraz okazuje się, że małżeństwo prawdopodobnie się rozpadło. Skąd ten pomysł? Robert Karaś wrzucił jednoznaczne zdjęcie z aktorką Agnieszką Włodarczyk. W sieci rozgrzała burza.

Robert Karaś w nowym związku?

Robert Karaś do tej pory był w związku małżeńskim z Natalią Ćwik-Karaś. Nic nie wskazywało na to, że coś dzieje się źle. Nagle na profilach Roberta Karasia i Agnieszki Włodarczyk na Instagramie pojawiła się ich wspólna fotografia, w opisie której zamieścili emotikonę przedstawiającą serce. Ten wpis zelektryzował nie tylko polskie portale, ale też fanów oraz znajomych sportowca i aktorki.

Agnieszka Włodarczyk to jedna z tych polskich aktorek, która częściej pojawia się na portalach plotkarskich niż na ekranie. W ostatnich latach zapisała się w pamięci większości Polaków za sprawą swojego związku z Mikołajem Krawczykiem, poznanym na planie serialu “Pierwsza Miłość”. W tej samej produkcji nadal gra matka jego dzieci, Aneta Zając.

Co się stało?

Trudno powiedzieć co się stało w małżeństwie Karasiów. Jeszcze rok temu Natalia udzieliła wywiadu dla portalu triathlonlife.pl i nic nie wskazywało po jej wypowiedziach, że w ich związku dzieje się coś niedobrego.

Kwiatów nie dostaję (śmiech), ale Robert lubi mnie rozpieszczać. Wie co lubię i zawsze tak układa dzień, żeby codziennie wieczorem pójść ze mną i z Judy (nasz pies) na długi spacer, czy po treningu pojechać rowerami na kawę. Wspólne spędzanie czasu jest najlepszą rzeczą. Doceniam to, że będąc w całym tym reżimie treningowym zachowuje równowagę między trenowaniem, a życiem rodzinnym. Triathlon jest dla niego ważny, ale nie najważniejszy. To też często powtarza zawodnikom, którzy dzwonią, bo mają problemy z pogodzeniem spraw rodzinnych i treningów. Triathlon ma być dodatkiem do ich życia, a nie na odwrót.

https://www.instagram.com/p/CDOUQwznqfZ

Zobacz także:

Trump wycofał dużą część wojska z Niemiec. Żołnierze trafią do Polski?

Trump wycofał wojska z Niemiec w bardzo dużej liczbie. Chodzi o 11,8 tysiąca żołnierzy, część z nich trafi do innych krajów NATO. Większość powróci do kraju.

PiS przejmie Senat? Jeden senator przeszedł do obozu rządzącego!

Czy PiS przejmie Senat? Wszystko wskazuje na to, że Prawo i Sprawiedliwość nie odpuszcza walki o drugą izbę polskiego parlamentu. Na stronę obozu rządzącego przeszedł już jeden senator.

Czy rodzice otyłych dzieci stracą prawa rodzicielskie?

Czy rodzice otyłych dzieci stracą prawa rodzicielskie? Wydaje się to być absurdalne w porównaniu do sytuacji, w której rodzice np. znęcają się czy biją swoje dzieci.