Widal.plOgólneKarma wraca? Złamał kwarantannę i poszedł na ryby. Zjadł go krokodyl

Karma wraca? Złamał kwarantannę i poszedł na ryby. Zjadł go krokodyl

Mężczyzna został zjedzony przez krokodyla w środę w Rwandzie. Złamał on obowiązującą w kraju kwarantanne spowodowaną koronawirusem.

Mężczyzna wybrał się na łowienie ryb. Następnie zaatakował go krokodyl. Później policja znalazła jedynie szczątki nieszczęśnika.

Mężczyzna zjedzony przez krokodyla

Najpierw mężczyzna złamał zasadę kwarantanny obowiązująca w jego kraju i opuścił dom w dystrykcie Kamonyi. Następnie udał się nad rzekę w celu połowu ryb. Jednakże napotkał groźnego przeciwnika. Niewątpliwie, niestety policja znalazła jego szczątki w środę rano w pobliżu rzeki Nyabarongo.

Złamał zasadę pozostania w domu, jest jedną z niewielu osób, które nie przestrzegają kwarantanny w celu zatrzymania koronawirusa –

-wypowiedziała się Alice Kayitesi, burmistrz dystryktu Kamonyi.

Do tragicznego w skutkach wydarzenia nie doszłoby, gdyby obywatel Rwandy nie naruszył przepisu o kwarantannie. Nie dość, że naraził siebie na potencjalne zakażenie koronawirusem lub innych, to udał się w niebezpiecznie miejsce.

Sytuacja w Rwandzie

Na daną chwile w tym kraju od niedzieli obowiązuje obowiązkowa kwarantanna. Liczba zakażonych koronawirusem wynosi 40 osób. Na szczęście nie ma w tej chwili informacji o zmarłych.

Oprócz w poniedziałek napłynęły z kraju doniesienia jakoby dwóch mężczyzn zginęło podczas starcia z policjantami. Domniemani sprawcy mięli zaatakować policjantów, ponieważ pokłócili się o kwarantanne z funkcjonariuszami.  Jednakże oficjalnie nie podano informacji, jakoby były one prawdziwe.