Widal.plJarosław KaczyńskiGdzie Jarosław Kaczyński spędza urlop? Nie są to “Kanary”!

Gdzie Jarosław Kaczyński spędza urlop? Nie są to “Kanary”!

Wielu Polaków zadaje sobie pytanie o to gdzie Jarosław Kaczyński spędza urlop? Prezes rządzącej Polską partii politycznej nie korzysta z luksusowych wyjazdów w egzotyczne kraje. Wybiera Polskę!

Odpowiedzi na nurtujące rodaków pytanie udzielił poseł Prawa i Sprawiedliwości i jeden z bliskich przyjaciół prezesa Jarosława Kaczyńskiego – Joachim Brudziński.

Gdzie Jarosław Kaczyński spędza urlop? Nie są to Wyspy Kanaryjskie!

Brudziński zdradził na Twitterze, gdzie obecnie prezes PiS wypoczywa. Okazuje się, że – jak co roku – dogląda swoją wyspę na Zalewem Szczecińskim!

“Jak co roku #PJK dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada na #ZalewSzczeciński.”

Chodzi o niezamieszkałą wyspę Wielki Krzek, leżącą nad zalewem szczecińskim, którą Jarosław Kaczyński wydzierżawił. Prezes PiS zamierza wybudować na niej ośrodek wędkarski, w którym będzie relaksował się z dala od pracy poselskiej. Ośrodek Jarosława Kaczyńskiego ma być otwarty dla ministrów i posłów reprezentujących jego opcję polityczną.

Ośrodek nad wydzierżawioną Wyspą Krzek ma powstać w najbliższych miesiącach.

Co także na WIDAL.PL?

Kolejna awaria “Czajki”! Trzaskowski zlecił zrzut ścieków do Wisły?

Kolejna awaria “Czajki”! Felerna oczyszczalnia ścieków w Warszawie, która sprawiła kłopoty rządzącym stolicą politykom rok temu, ponownie uległa awarii!

Mateusz Morawiecki zaskakująco o podatku cukrowym! Jak go nazwał?

Premier Mateusz Morawiecki ma subtelne zdanie o podatku cukrowym. Szef polskiego rządu apeluje, by nie traktować nowej daniny nakładanej na napoje słodzone podatkiem. Jego zdaniem to “opłata zdrowotna”.

Paweł Kukiz założył własną partię! Idzie po subwencję!

Paweł Kukiz w końcu założył własną partię polityczną. Lider ruchu obywatelskiego Kukiz’15 i człowiek, który swego czasu poważnie namieszał w polskiej polityce teraz będzie mógł liczyć na subwencję partyjną.