Widal.plRafał TrzaskowskiKolejna awaria “Czajki”! Trzaskowski zlecił zrzut ścieków do Wisły!

Kolejna awaria “Czajki”! Trzaskowski zlecił zrzut ścieków do Wisły!

Kolejna awaria “Czajki”! Felerna oczyszczalnia ścieków w Warszawie, która sprawiła kłopoty rządzącym stolicą politykom rok temu, ponownie uległa awarii!

Urzędujący prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski zlecił nawet tymczasowy zrzut ścieków do Wisły. Nie wiadomo jak długo potrwają te niedogodności, ale mówi się, że potrzebna będzie ponowna pomoc rządu w postaci zorganizowania mostu pontonowego.

Kolejna awaria “Czajki”! Trzaskowski zlecił zrzut ścieków do Wisły!

Kolejne awarie “Czajki” miały miejsce 27 i 28 sierpnia. W te dni doszło do awarii kolektorów układu przemysłowego doprowadzającego ścieki do oczyszczalni.

W pobliżu miejsca awarii pojawił się prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Zapowiedział on prace nad ustaleniem przyczyny awarii kolektorów.

Kolektor ściekowy, w którym doszło do awarii znajduje się przy moście Marii Skłodowskiej–Curie, co powoduje, że do Wisły wlewają się ścieki. Rafał Trzaskowski potwierdził, że dla bezpieczeństwa mieszkańców Warszawy zdecydował się skierować nieczystości do Wisły.

W miejscu wyrzucania ścieków do największej rzeki Polski unosi się straszy odór, a decyzja Rafała Trzaskowskiego o wyrzucie nieczystości do Wisły powoduje, woda w niej ulega skażeniu, które dopiero po czasie ulegnie samoczyszczeniu.

Co także na WIDAL.PL?

Mateusz Morawiecki zaskakująco o podatku cukrowym! Jak go nazwał?

Premier Mateusz Morawiecki ma subtelne zdanie o podatku cukrowym. Szef polskiego rządu apeluje, by nie traktować nowej daniny nakładanej na napoje słodzone podatkiem. Jego zdaniem to “opłata zdrowotna”.

Paweł Kukiz założył własną partię! Idzie po subwencję!

Paweł Kukiz w końcu założył własną partię polityczną. Lider ruchu obywatelskiego Kukiz’15 i człowiek, który swego czasu poważnie namieszał w polskiej polityce teraz będzie mógł liczyć na subwencję partyjną.

Żona posła PiS została prezesem zarządu państwowej fundacji? O kogo chodzi?

Żona posła PiS została prezesem jednoosobowego zarządu państwowej Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu. Czy to kolejny przykład nepotyzmu na najwyższych szczeblach władzy?