Widal.plKoronawirusDziecko rodziców chorych na koronawirusa zdrowe!

Dziecko rodziców chorych na koronawirusa zdrowe!

Dziecko rodziców chorych na koronawirusa urodziło się zdrowe! To świetna wiadomość dla rodziców Klary, która urodziła się w czasie pandemii, a jej rodzice byli zarażeni koronawirusem.

Dziewczynka, mimo że nie miała stwierdzonego koronawirusa nie miała jednak styczności z rodzicami. Ci przebywali w izolacji,

Dziecko rodziców chorych na koronawirusa zdrowe!

Sprawa miała miejsce w szpitalu w Zgierzu. Kiedy trafiło tam małżeństwo, które spodziewało się dziecka okazało się, że oboje są chorzy na COVID-19. Wyniki ich testów okazały się pozytywne. Sam poród był bardzo dużą operacją logistyczną. Uczestniczyło w nim kilkunastu medyków, a ze względu na stwierdzoną chorobę COVID-19 musieli oni wykazać się największą ostrożnością. Kobieta na szczęście urodziła zdrowe dziecko!

Mała Klara zaraz po porodzie miała zrobiony test na obecność koronawirusa. W przeciwieństwie do swoich rodziców, miała wynik ujemny. Rodzice natomiast zostali odizolowani i przez pierwsze dni życia swojego dziecka, nie mieli z nim kontaktu.

Szczęśliwe zakończenie

Lekarze ze szpitala w Zgierzu codziennie prezentowali rodzicom zdjęcia i filmy z udziałem Klary. Ci długo wyczekiwali momentu, kiedy mogli wreszcie zobaczyć na żywo swoją nowonarodzoną córeczkę.

Ta chwila miała miejsce w miniony piątek. Ozdrowieńcy po wypisaniu ze szpitala mogli wreszcie wziąć na ręce swoją córeczkę Klarę. Cała sprawa zakończyła się happy endem i rodzina zaczęła w komplecie swój nowy etap w życiu.

Czy jest skuteczny lek na koronawirusa?

Dużo wskazuje na to. że tak. Amerykańscy naukowcy badają specyfik, który w znacznym stopniu może pomóc w walce z COVID-19.

Andrzej Duda pomoże bezrobotnym?

W dobie pandemii wielu z nas traci pracę. Prezydent zapowiada jednak pomoc!

Czy będzie debata z udziałem Andrzeja Dudy?

Był taki pomysł, by Andrzej Duda debatował z Szymonem Hołownią. Okazał się on jednak dowcipem szefa sztabu prezydenta.