Widal.plAndrzej DudaAndrzej Duda o zasiłkach. Szykują się podwyżki?

Andrzej Duda o zasiłkach. Szykują się podwyżki?

Andrzej Duda o zasiłkach. Prezydent kontynuuje swoją kampanię wyborczą związaną z wyborami, które, mają odbyć się 10 maja. Dzisiaj podczas konwencji wyborczej przedstawiał swoje kolejne wyborcze obietnice.

Głównym punktem konwencji były zapewnienia dotyczące podniesienia zasiłków. Prezydent zapewniał, że jeśli zostanie wybrany na drugą kadencję to 13 i 14 emerytura zostaną utrzymane. Tak samo stanie się z 500 plus.

Andrzej Duda o zasiłkach

Głównym punktem konwencji były jednak zapewnienia o zasiłkach. Andrzej Duda chce podnieść zasiłek dla bezrobotnych do 1300 zł na miesiąc. Prezydent chce też wprowadzić dodatkowe świadczenie które pomoże tym, którzy mają problemy z pracą z powodu koronawirusa. Takim osobom rząd wypłacałby 1200 zł przez trzy miesiące.

Duda przypominał też o swoich pomysłach na przekazanie 3 miliardów złotych na walkę z rakiem.

Nie wycofamy się absolutnie i ja nigdy nie pozwolę jako prezydent RP, by polskie państwo wycofało się z programu 500 plus. Dzisiaj, w dobie wielu niepokojów, kiedy mówimy o bezpieczeństwie materialnym ten program dla rodzin wychowujących dzieci stanowi fundament. To są pieniądze, które na pewno przyjdą. Możecie państwo być spokojni. 500 złotych jako dodatek ze strony państwa polskiego na wychowanie dzieci będzie

Inne programy społeczne także zostaną utrzymane. Czy będzie wypłacana trzynasta emerytura? Tak, będzie, albowiem ustanowiliśmy ją ustawowo. Emeryci mogą być spokojni. Trzynasta emerytura została wypłacona w tym roku i będzie wypłacona także w roku przyszłym. Te świadczenia będą wypłacane

Zasiłek dla bezrobotnych musi zostać podniesiony do kwoty 1300 złotych i musi być wypłacany wszystkim tym, którzy tę pracę, zwłaszcza z powodu kryzysu spowodowanego koronawirusem, tracą i stracą, ale musi być także wprowadzona jeszcze dodatkowa formuła wsparcia, coś co nazywam dodatkiem solidarnościowym. Ten dodatek to 1200 złotych dla każdego bezrobotnego, który stracił pracę w wyniku tego kryzysu na trzy miesiące, żeby miał dodatkowe zabezpieczenie w okresie, kiedy tej pracy szuka

Czy istnieje życie pozaziemskie?

Pentagon twierdzi, że tak. Opublikowała nawet filmik, na którym prawdopodobnie widać paranormalny obiekt.

Czy jest skuteczny lek na koronawirusa?

Dużo wskazuje na to. że tak. Amerykańscy naukowcy badają specyfik, który w znacznym stopniu może pomóc w walce z COVID-19.

Tadeusz Rydzyk ma problemy?

Duchowny początkowo nawoływał do wpłacania większych datków. ale chyba wymyślił jak poradzić sobie z pandemią. Otworzył sklep w którym sprzedaje obrazki na koronawirusa.