Widal.plSpołeczeństwoBliźnięta karmione przez mamę zrobiły coś niesamowitego

Bliźnięta karmione przez mamę zrobiły coś niesamowitego

Dziecko daje wiele radości swoim rodzicom, a bliźniaki potrafią to robić podwójnie. W sieci bije rekordy popularności filmik, na którym noworodki są karmione piersią przez swoją mamę. Ich reakcja chwyta za serce.

Dziecko dostarcza wielu trosk, ale też wielkie mnóstwo radości. Przy bliźniakach na młodych rodziców czeka wiele wyzwań, ale chwila ich narodzin jest wyjątkowa. W sieci pojawił się filmik, na którym widać nowordki karmione przez swoją mamą. Od czwartku obejrzało go już parę milionów ludzi z różnych źródeł. Nic dziwnego, potrafi wzruszyć każdego. 

Bliźnięta to wyjątkowe dzieci

Każda ciąża mnoga oznacza ciążę zagrożoną wystąpieniem wielu problemów medycznych. Wynika to z częstszych powikłań i patologii spotykanych wyłącznie w ciążach wielopłodowych. Dlatego każda ciąża bliźniacza musi być pod specjalną kontrolą lekarską.

Bliźnięta to też powód podwójnego szczęścia, ale i większych problemów dla rodziców. Dzieci mają ze sobą specjalną więź, a często się zdarza, że dogadują się lepiej ze sobą niż z rodzicami. W początkowych fazach rozwoju potrafią nawet stworzyć specjalną mowę, którą potrafią się porozumiewać jedynie ze sobą nawzajem. 

Dziecko to skarb

Więź pomiędzy bliźniętami idealnie pokazuje wspomniany filmik. Na nagraniu dzieci leżą na piersiach mamy, z twarzami skierowanymi do siebie. Jedno z nich trzyma drugie za rękę. Sposób w jaki to robi jest ujmujący. 

Mama dzieci pochodzi z USA i twierdzi, że dzieci są nierozłączne od czasu urodzenia. Wszystko robią razem. Poród trwał kilka godzin i zdrowie noworodków było zagrożenie. Szczęśliwa mama uważa, że jeden bliźniak postanowił tym gestem wesprzeć drugiego i przekazać, że teraz będzie już tylko lepiej. Kobieta nie spodziewała się takiej reakcji internautów. Nagranie obecnie jest udostępniane na wielu różnych serwisach, a najbardziej popularny przekroczył ponad 3 miliony odsłon. Dzieci Amerykanki stały się sławne na cały świat. 

Spojrzałam w dół i pomyślałam, czy to się naprawdę dzieje? Myślę, że moje serce po prostu się stopiło. To tak, jakby dziewczyny wiedziały, że są tam po raz pierwszy. Ten moment uświadomił mi jakie to wyjątkowe. Wszystkie te łzy i frustracja były tego warte ”.

https://www.facebook.com/1595847887360603/videos/850256555496382/

Zobacz także:

Duda mocno traci w sondażach! Dogania go Trzaskowski!

Andrzej Duda mocno traci w sondażach! Poparcie dla urzędującego Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej spada i to w drastycznym tempie. Bardzo blisko prezydenta znajduje się nowy kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.