Widal.plJarosław KaczyńskiCzy Jarosław Kaczyński ma COVID-19? Jest wynik testu!

Czy Jarosław Kaczyński ma COVID-19? Jest wynik testu!

Od kilkudziesięciu godzin wiele ludzi zastanawia się czy Jarosław Kaczyński ma COVID-19. Prezes Prawa i Sprawiedliwości od dwóch dni przebywa na kwarantannie po kontakcie z osobą, u której stwierdzono zarażenie koronawirusem.

Przypominamy, że o kwarantannie najważniejszego polityka w PiS-ie poinformował w mediach społecznościowych poseł Radosław Fogiel. Jarosław Kaczyński miał się czuć dobrze, a jego zdrowiu miało nie zagrażać żadne niebezpieczeństwo.

Czy Jarosław Kaczyński ma COVID-19? Jest wynik testu!

Teraz Super Express donosi, że pojawił się już wynik testu Jarosława Kaczyńskiego na obecność koronawirusa. Wynik ten rzekomo jest negatywny, co oznacza, że prezes PiS nie jest chory na COVID-19.

Super Express powołał się także na zdanie anonimowego polityka ze środowiska PiS, który tak opisał aktualną sytuację Jarosława Kaczyńskiego:

“Jarosław Kaczyński miał test na covid i z tego co wiem jest dobrze, bo wyszedł negatywny wynik. Prezes będzie musiał jeszcze kilka dni jednak pobyć na kwarantannie w domu. Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a kolejnego testu za kilka dni nie można wykluczyć.”

Sytuacja z COVID-19 w Polsce

Koronawirus w Polsce szaleje. Dzisiaj zanotowaliśmy rekord zarażeń!

Dzisiejszy raport z 21 października odnośnie koronawirusa w Polsce nie jest optymistyczny pod względem ilości zakażeń i ofiar śmiertelnych. Łączny bilans dnia wynosi 10 040 nowe przypadki i 130 zgonów.

Mamy 10 040 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: małopolskiego (1 315), mazowieckiego (1 162), śląskiego (1 008), podkarpackiego (881), kujawsko-pomorskiego (771), wielkopolskiego (755), łódzkiego (675), lubelskiego (658), pomorskiego (548), dolnośląskiego (462), opolskiego (362), warmińsko-mazurskiego (348), zachodniopomorskiego (285), lubuskiego (283), podlaskiego (268), świętokrzyskiego (259). Z powodu COVID-19 zmarło 13 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 117 osób. Liczba zakażonych koronawirusem: 202 579/3 851 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Co także na WIDAL.PL?

Kary za brak maseczek będą legalne! Wzrośnie także wysokość mandatu do 1000 zł

Kary za brak maseczek już niedługo będą legalne. W życie ma wejść ustawa, która z pewnością nikomu się nie spodoba. Zgodnie z tą ustawą, nakładanie kar i mandatów za brak maseczek będzie zgodne z prawem.

Zasady kwarantanny ulegną zmianie. Co nowego tym razem?

Zasady kwarantanny ulegną zmianie. Zmiany te zapowiedział minister zdrowia na poniedziałkowej konferencji prasowej.