Widal.plBeata TadlaBeata Tadla ma nowego partnera. Kim jest mężczyzna?

Beata Tadla ma nowego partnera. Kim jest mężczyzna?

Beata Tadla ma nowego partnera. Co jakiś czas jest głośno o dziennikarce. Tym razem mówi się o niej ze względu na jej nową miłość.

Jakiś czas temu do sieci trafiły zdjęcia dziennikarki, na których trzyma za rękę mężczyznę. Kim jest nowy partner Beaty Tadli?

Beata Tadla ma nowego partnera

Beata Tadla ma nowego partnera. Kobieta jest znana przede wszystkim jakoprezenterka serwisów informacyjnych. Mogliśmy ją oglądać między innymi w TVP, TVP info, TVN24 czy TVN style gdzie prowadziła program “Klub młodej mamy”. Ma za sobą także kilka ról w teatrze. Pracuje również ze studentami- przyszłymi dziennikarzami. Jest wykładowcą (współpracownikiem) w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Do tej pory związki dziennikarki zazwyczaj kończyły się niepowodzeniem. Kobieta jest dwukrotną rozwódką. Beata Tadla była w związku z prezenterem pogody Jarosławem Kretem oraz enigmatycznym brunetem, o którym nie wiemy zbyt wiele.

Jednak te związki zakończyły się niezbyt przyjemnie dla kobiety. Beata Tadla bowiem o rozstaniach z partnerami miała dowiadywać się za pośrednictwem mediów. Mimo to kobieta się nie poddawała i wychodzi na to, że u jej boku pojawił się nowy mężczyzna.

Kim jest nowy partner Beaty Tadli?

Wydaje się, że Beata Tadla już pogodziła się z zawodami miłosnymi z przeszłości. U jej boku bowiem pojawił się nowy mężczyzna. Paparazzi udało się spotkać kobietę podczas spaceru po Warszawie w towarzystwie tajemniczego mężczyzny.

Beata Tadla oficjalnie jeszcze nie pochwaliła się swoim kolejnym związkiem. 45-letnia dziennikarka jednak nie ma zamiaru ukrywać swojego nowego chłopaka. Nie kryła także czułych gestów podczas spaceru ulicami Warszawy.

Zobacz także na WIDAL.pl

Obietnice wyborcze pozostaną obietnicami. PiS zawodzi swoich wyborców?

Obietnice wyborcze pozostaną obietnicami. Prawo i Sprawiedliwość wycofuje się ze składanych obietnic wyborczych. Mimo, że od wyborów minął dopiero miesiąc, już wiadomo, że założenia planu wyborczego nie zostaną zrealizowane.

TikTok zakazany?

TikTok może być zakazany w USA? Prezydent Donald Trump powiedział w piątek wieczorem, że zakazuje działania popularnej krótkiej aplikacji wideo TikTok w Stanach Zjednoczonych. Odrzucił potencjalną umowę na zakup aplikacji przez Microsoft od chińskiej firmy macierzystej.

Matka dźgnęła nożem 1,5 roczne dziecko. Co ją do tego skłoniło?

Matka dźgnęła nożem 1,5 roczne dziecko. Chłopiec walczy o życie w szpitalu. Dziecko ma poważną ranę ciętą szyi.