Widal.plGwiazdyNiesamowita przemiana Adele. Nie da się jej poznać!

Niesamowita przemiana Adele. Nie da się jej poznać!

Adele schudła jeszcze bardziej niż wcześniej. Jest teraz zupełnie nie do poznania. Piosenkarka w swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych podziękowała fanom za życzenia urodzinowe i opublikowała swoje najnowsze zdjęcie. Fotografia zszokowała wielu fanów piosenkarki. Tak szczupła jeszcze nigdy nie była.

Adele obecnie przygotowuje się do wydania nowej płyty. Fani z niecierpliwością czekają na nowe hity od ulubionej piosenkarki. Artystka jednak zaskakuje nie tylko muzycznie.

Adele pozostaje nieaktywna muzycznie od 2015

Brytyjska piosenkarka Adele przygotowuje się do swojego wielkiego powrotu na scenę. Jak sama przyznała, nowy krążek powinien ukazać się jeszcze we wrześniu. Zanim jednak zacznie występować w programach telewizyjnych, fani muszą zadowolić się tym, co ich idolka opublikuje w mediach społecznościowych.

W 2012 nagrała piosenkę “Skyfall” do filmu o Jamesie Bondzie. Następnie jej kariera nieco zwolniła, bo artystka poświęciła się wychowaniu dziecka. W listopadzie 2015 roku ukazała się kolejna płyta Adele zatytułowana “25”, z której pochodzi przebój “Hello”. Płyta podobnie jak poprzednie pobiła rekordy sprzedaży. Od tego czasu piosenkarka nie wypuściła nic nowego. Fani są głodni dalszej twórczości Brytyjki.

Brytyjka pokazała swoją wielką przemianę

O przemianie Adele mówiono od pewnego czasu. Brytyjka unikała pojawiania się na imprezach czy miejscach publicznych. Pierwszy dowód na dużą przemianę piosenkarki pokazała światu… Polka. Mowa o słynnym zdjęciu Kingi Rusin z Brytyjką na imprezie w Hollywood. Prezenterka TVN wrzuciła je na Instagrama, następnie fotografia obiegła międzynarodowe media. Rusin później zdjęcie usunęła, ale w internecie nic nie ginie.

Adele postanowiła jednak pokazać jak obecnie wygląda. Widać wyraźnie, że piosenkarka schudła bardzo dużo, mówi się nawet o 50 kg. Jej fani są zachwyceni nowym wyglądem. Jest to bardzo pozytywna zmiana dla wyglądu piosenkarki, jak i zdrowia.

https://www.instagram.com/p/B_1VGc5AsoZ/
Gwiazda TVP pokazała się nago?

Fani są zachwyceni. Odważna sesja aktorki rozbudza wyobraźnię.

Jaka jest kolejna przepowiednia Jackowskiego?

Według najpopularniejszego polskiego jasnowidza w naszym kraju zajdą duże zmiany. Będą one wprowadzone przez rząd.