Widal.plDominika FigurskaZnana aktorka i posłanka po raz SZÓSTY jest w ciąży. Dominika Figurska kolejny raz zostanie mamą

Znana aktorka i posłanka po raz SZÓSTY jest w ciąży. Dominika Figurska kolejny raz zostanie mamą

Znana aktorka i posłanka po raz SZÓSTY jest w ciąży. Dominika Figurska kolejny raz zostanie mamą
Foto: facebook/dominika.figurska

Znana aktorka i posłanka po raz SZÓSTY jest w ciąży. Marzenie aktorki o posiadaniu licznej rodziny się spełnia. Według posłanki i aktorki czas, w którym nie jest w ciąży jest czasem straconym. Jaka będzie płeć dziecka?

Mimo burzliwej przeszłości małżeństwo polityków przeżywa wspaniałe chwile. Rodzice spodziewają się szóstego potomka. O ciąży Dominiki Figurskiej świat dowiedział się w dość nietypowy sposób. Czy kolejna ciąża aktorki to tylko spełnienie marzeń o dużej rodzinie czy idzie za tym partyjna ideologia.

Znana aktorka i posłanka podzieliła się z fanami informacją o ciąży w bardzo nietypowy sposób

Znana aktorka i posłanka podzieliła się z fanami informacją o ciąży. Dominika Figurska- Chorosińska oraz jej mąż Michał Chorosiński nigdy nie ukrywali, że każde kolejne dziecko, które pojawia się w ich rodzinie uważają za dar od Boga. Aktorka pokusiła się nawet o stwierdzenie, że czas kiedy nie jest w ciąży uważa za czas stracony.

Małżeństwo Chorosińskich 11 lat temu przechodziło poważny kryzys małżeński. Wtedy to Dominika wyprowadziła się z domu aby zamieszkać z kochankiem. Po pewnym czasie jednak postanowiła wrócić do męża i ratować małżeństwo. Po niedługim czasie aktorka znowu stwierdziła, że małżeństwo ją ogranicza i kolejny czas wyprowadziła się do kochanka. Ta sytuacja też nie trwała zbyt długo ponieważ znowu wróciła do męża. Po powrocie wyjechała z mężem na wakacje, jednak po powrocie z nich doszła do wniosku, że jednak woli kochanka i trzeci raz zostawiła męża. W międzyczasie jednak posłanka zaszła w ciążę. Mąż aktorki Michał Chorosiński uznał dziecko i od tamtej pory są już razem.

Tak burzliwe życie osobiste Dominiki nie przeszkadzało jej aby po zakończonych przebojach , zaś zostać ekspertką od moralności a także życia w zgodzie z katolickimi wartościami. Jak sama wspominała w Telewizji Republika:

Skleiliśmy małżeństwo, choć z ludzkiego punktu widzenia było to niemożliwe. Najpierw zaczęła mnie rozsadzać tęsknota za sakramentami. Pewnego dnia na targach książki przypadkowo natknęłam się na Dzienniczek s. Faustyny. Przeglądając go, znalazłam zdanie, że “mogą przyjść do mnie najwięksi grzesznicy”. Poczułam, że zalewa mnie strumień boskiej miłości. Uważam, że to m.in. s. Faustyna uratowała moje małżeństwo.

Polityczna kariera nie przeszkadza w posiadaniu licznej rodziny

Jesienią 2019 roku aktorka zdobyła mandat z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu podwarszawskim. Natomiast obecnie pracuje jako zastępczyni przewodniczącego, w podkomisji stałej do spraw jakości kształcenia i wychowania.

O szóstej ciąży koleżanki z partii poinformował Piotr Uściński na konferencji prasowej w Urzędzie Miasta w Ząbkach, gdzie zainaugurowano rządowe wsparcie dla asystentów rodziny. Poseł zachwycał się i mówił:

Proszę państwa ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z ciebie, brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego.

Natomiast mąż Dominiki, aktor serialowy, aktualnie pracujący na planie „Lombard. Życie pod zastaw” zdradził, że już niedługo ich rodzina powiększy się o trzecią córkę:

To będzie dziewczynka. Urodzi się w tym roku, na jesieni. Oczywiście, będę pomagał w miarę możliwości. Zawsze tak było. Ale jednak większość obowiązków spada na żonę. Ona powinna dostać za to złoty medal, ale ja też się staram coś w domu robić . Rodzeństwo bardzo się cieszy i już nie może się jej doczekać.

Zobacz także na WIDAL.pl

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne. Prezydent Andrzej Duda chce zmiany w konstytucji?

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest jednym z tematów przewodnich obecnej kampanii prezydenckiej. Urzędujący prezydent Andrzej Duda i jego bezpośredni rywal w II turze wyborów Rafał Trzaskowski stoją na dwóch różnych biegunach w sprawie LGBT i wyrównywania prawnego par homoseksualnych z małżeństwami.

Małgorzata Trzaskowska ma żal do Kościoła. Żona kandydata na prezydenta chce zamieszać w kampanii męża?

Małgorzata Trzaskowska ma żal do Kościoła. Żona kandydata na Prezydenta RP – Rafała Trzaskowskiego zaangażowała się na dobre w kampanię wyborczą swojego męża.
W wywiadzie udzielonym Gazecie Wyborczej przyznała, że jest osobą wierzącą, co dodaje jej siły w codzienności, ale jednocześnie ma żal do Kościoła.

Kary za brak maseczki? Ile zapłacimy ?

Czy kary za brak maseczki w czasie pandemii koronawirusa są zgodne z prawem? Jest właśnie orzeczenie sądu, które będzie przełomowe w dyskusji na temat tego, czy ludzi nieprzestrzegających noszenia maseczek karać mandatami czy nie.