Widal.plKoronawirusZmarł lekarz papieża Franciszka. Miał COVID-19!

Zmarł lekarz papieża Franciszka. Miał COVID-19!

Zmarł osobisty lekarz papieża Franciszka! Fabrizio Soccorsi miał 78 lat, a przyczyną jego śmierci były komplikacje po rozwinięciu się choroby COVID-19!

O śmierci lekarza, który współpracował z papieżem Franciszkiem od 2015 roku poinformowały watykańskie media. Soccorsi zmarł w klinice medycznej Gemelli.

Zmarł lekarz papieża Franciszka

Dodać należy, że doktor Soccorsi od lat zmagał się także z chorobą nowotworową. To właśnie rak był chorobą współistniejącą, która doprowadziła do jego śmierci.

Wobec smutnych informacji o śmierci swojego osobistego lekarza, papież Franciszek zaapelował do społeczeństwa o masowe szczepienia, które pomogą całemu światu w walce z koronawirusem, który nadal zbiera śmiertelne żniwo.

Sam papież Franciszek zapisał się na szczepienie przeciwko COVID-19. Ma je przyjąć w najbliższym czasie:

“Uważam, że z etycznego punktu widzenia wszyscy powinni się zaszczepić, to opcja etyczna, bo stawką jest zdrowie, życie, także życie innych. – powiedział papież Franciszek.

Co także na WIDAL.PL?

Kurtka Marcina Najmana na aukcji dla WOŚP! Ma już ogromną wartość!

Słynna niebieska kurtka Marcina Najmana wylądowała na aukcji dla WOŚP! “El Testosteron” przekazał swoją odzież na licytację, z której pieniądze wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Robert Lewandowski Sportowcem Roku 2020 w Polsce! Zaskakujące miejsce Dawida Kubackiego!

Robert Lewandowski został Sportowcem Roku 2020 w Polsce! Wczoraj odbyła się Gala Mistrzów Sportu organizowana przez Przegląd Sportowy i Telewizję Polsat. Była to 86. edycja Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Roku w naszym kraju.

Szczepionka na COVID-19. W Polsce “stwierdzono niepożądane reakcje na szczepionkę”

Szczepionka na COVID-19 to nadal w polskim społeczeństwie temat kontrowersyjny. Podobnie jak w wielu sprawach, Polacy i w kwestii szczepionki przeciwko śmiercionośnej chorobie COVID-19 są bardzo podzieleni. Podziałowi temu nie sprzyjają najnowsze informacje dotyczące efektów niepożądanych przyjęcia szczepienia.