Widal.plMarcin NajmanKurtka Marcina Najmana na aukcji dla WOŚP! Ma już ogromną wartość!

Kurtka Marcina Najmana na aukcji dla WOŚP! Ma już ogromną wartość!

Słynna niebieska kurtka Marcina Najmana wylądowała na aukcji dla WOŚP! “El Testosteron” przekazał swoją odzież na licytację, z której pieniądze wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

O Marcinie Najmanie można mówić wiele złego, ale nie można odebrać mu chęci pomocy innym. Sportowiec i celebryta, choć bardziej celebryta niż sportowiec od lat wspiera chorych wielkich sportowców – Marka Piotrowskiego i Tomasza Golloba, nie jest głuchy także na inne prośby o rozpropagowanie szlachetnych zbiórek dla osób wymagających pomocy finansowej.

Teraz Najman pomoże sprzedając swoją niebieską kurtkę.

Kurtka Marcina Najmana na aukcji dla WOŚP! Ma już ogromną wartość!

A w polskim internecie kurtka Marcina Najmana to nie jest sweter Gruchy, którego historii i tak byście nie zrozumieli. Marcin Najman w niebieskim odzieniu swego czasu szukał pod stadionem Rakowa Częstochowa Krzysztofa Stanowskiego, któremu chciał wymierzyć sprawiedliwość za wpisy w internecie.

Problem w tym, że “El Testosteron” został strollowany przez dziennikarza Weszło.com i współwłaściciela Kanału Sportowego, który śmiał się z obecności Marcina Najmana w miejscu, w którym jego samego nie ma.

W internecie pojawiło się wówczas multum memów z Marcinem Najmanem w charakterystycznej niebieskiej kurtce:

Krzysztof Stanowski vs. Marcin Najman. Miała być walka w Częstochowie,  przyszedł tylko Najman

Teraz kurtkę tę można kupić w licytacji dla WOŚP. Aktualna cena przekracza… 9000 zł!

Link do licytacji -> TUTAJ.

Co także na WIDAL.PL?

TVN promuje Marcina Najmana! Jest materiał zapowiadający walkę z “Taxi Złotówą”!

Telewizja TVN promuje Marcina Najmana! W programie Dzień Dobry TVN pojawił się materiał zapowiadający walkę wieczoru gali MMA-VIP, która odbędzie się 13 lutego.

Robert Lewandowski Sportowcem Roku 2020 w Polsce! Zaskakujące miejsce Dawida Kubackiego!

Robert Lewandowski został Sportowcem Roku 2020 w Polsce! Wczoraj odbyła się Gala Mistrzów Sportu organizowana przez Przegląd Sportowy i Telewizję Polsat. Była to 86. edycja Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Roku w naszym kraju.

Szczepionka na COVID-19. W Polsce “stwierdzono niepożądane reakcje na szczepionkę”

Szczepionka na COVID-19 to nadal w polskim społeczeństwie temat kontrowersyjny. Podobnie jak w wielu sprawach, Polacy i w kwestii szczepionki przeciwko śmiercionośnej chorobie COVID-19 są bardzo podzieleni. Podziałowi temu nie sprzyjają najnowsze informacje dotyczące efektów niepożądanych przyjęcia szczepienia.