Widal.plKuba WojewódzkiNajman u Kuby Wojewódzkiego – odcinek miał największą oglądalność w sezonie!

Najman u Kuby Wojewódzkiego – odcinek miał największą oglądalność w sezonie!

Marcin Najman w zeszłym tygodniu był u Kuby Wojewódzkiego. Odcinek z udziałem emerytowanego już pięściarza i zawodnika mieszanych sztuk walki był najchętniej oglądanym odcinkiem w nowym – 29 już sezonie talk show.

Obok Marcina Najmana we wspomnianym odcinku talk show Kuba Wojewódzki udział wziął także aktor filmowy i teatralny – Piotr Głowacki. Odcinek przyniósł rekordową oglądalność!

Najman u Kuby Wojewódzkiego – odcinek miał największą oglądalność w sezonie!

Najman o sukcesie odcinka show Kuba Wojewódzki ze swoim udziałem, poinformował w mediach społecznościowych. “El Testosteron” zamieścił fragment komunikatu portalu wirtualnemedia.pl, w którym podał wynik oglądalności odcinka.

745 tysięcy ludzi oglądało show z udziałem Kuby Wojewódzkiego, Marcina Najmana i Piotra Głowackiego. Jest to najlepszy wynik w nowym sezonie.

Najman publikując wyniki oglądalności wbił także szpileczkę w twórców Kanału Sportowego, którego Hejt Park z udziałem “El Testosterona” ciągle ma najwyższą liczbę wyświetleń spośród wszystkich odcinków tamtej serii.

“… Nie ma za co Kuba. Ty podziękowałeś prywatnie, Ci z Kanału Sportowego do dziś zapomnieli.” – napisał na Twitterze.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Lidia Kopania zmasakrowała hymn Polski na gali boksu?! Według widzów pobiła Górniak

Lidia Kopania podobnie jak Edyta Górniak miała przyjemność zaśpiewać hymn Polski na ważnym sportowym wydarzeniu. Diwa Polskiej sceny zrobiła to w Korei Południowej natomiast Lidia Kopania zaśpiewała w kraju podczas Tymex Boxing Night.

Prezydent na zawodach narciarskich! Fala krytycznych komentarzy

Andrzej Duda planuje udział w charytatywnej imprezie na stokach narciarskich w Zakopanem. W Internecie zawrzało internauci nie oszczędzali gorzkich słów w stosunku do prezydenta. A jego wyjazd ponownie jest krytykowany przez opozycję.

Polscy żołnierze mają doklejone hełmy! Wszystko odkryli internauci

Polscy żołnierze mają doklejone hełmy! W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia dokumentujące ćwiczenia żołnierzy. Jednak uwagę przykuło wyposażenie, a nie wykonywane zadania. Hełmy zostały doklejone w Photoshopie. I to dość nieumiejętnie.