Widal.plSpołeczeństwoPolscy żołnierze mają doklejone hełmy! Wszystko odkryli internauci

Polscy żołnierze mają doklejone hełmy! Wszystko odkryli internauci

Polscy żołnierze mają doklejone hełmy! W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia dokumentujące ćwiczenia żołnierzy. Jednak uwagę przykuło wyposażenie, a nie wykonywane zadania. Hełmy zostały doklejone w Photoshopie. I to dość nieumiejętnie.

Internauci zauważyli, że hełmy na głowach żołnierzy zostały im dorobione. Informacja na temat doklejonych w Photoshopie hełmów pojawiła się m.in. na facebookowym profilu bloga Gunblog – Broń Palna. Jak domniemywa autor postu, dowództwo prawdopodobnie wstydziło się, że żołnierze posiadają przestarzały sprzęt i dlatego zdecydowało się na drobną manipulację.

Polscy żołnierze mają doklejone hełmy!

Komentujący nie zostawili suchej nitki na tym zagraniu.

MON źle wydatkuje środki, zamiast wklejać hełmy powinni dorobić nam ze 3 dywizje pancerne i broń atomową. Grafik ma płacone od godziny.

Trochę jak w Matrixie ? przypomina mi się scena, jak Neo i Trinity się zbroili żeby odbić Morfeusza. Wystarczy tylko, żeby operator wrzucił odpowiedni soft i cyk – każde możliwe uzbrojenie jest w Twoim zasięgu ?

To dorysujmy jeszcze jakieś myśliwce, czołgi i z kilka lotniskowców, ja bym się od razu czuł bezpieczniej – Państwo z papieru

Oprócz tego, powstały już pierwsze przeróbki zdjęć.

Ej Dowództwo Garnizonu Warszawa/ Command of Warsaw Garrison podrzucam kilka świeżych pomysłów.Inspiracja Andrzej Wiatrow

Posted by Gunblog – Broń Palna on Tuesday, March 2, 2021

Ponieważ zamieszanie wokół fałszywych hełmów zaczęło narastać, Dowództwo Garnizonu Warszawa zdecydowało się na usunięcie zdjęć ze swoich mediów społecznościowych. Internauci zdążyli jednak sporządzić kopię feralnych fotografii.

Serio k.. dokleili im w fotoszopie, że niby mają hełmy kewlarowe. TEN KRAJ TO ŻART.

edit: usunęli post, ale w internecie nic nie ginie ;))

Podsumował wszystko admin strony autor bloga Gunblog – Broń Palna.

Nie no na serio. DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWA pokazuje żołnierzy, ale jest im wstyd, że ganiają w oporządzeniu z lat…

Posted by Gunblog – Broń Palna on Monday, March 1, 2021

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Honorowe zabójstwo w Indiach! Ojciec zabił córkę!

Mieszkańców Indii spotkała sytuacja niczym z filmu grozy. W środę 3 marca na ulicy miasta Pandetera szedł mężczyzna z głową kobiety w ręku. Okazało się, że to była jego córka.