Widal.plAndrzej DudaPrezydent na zawodach narciarskich! Fala krytycznych komentarzy

Prezydent na zawodach narciarskich! Fala krytycznych komentarzy

Andrzej Duda planuje udział w charytatywnej imprezie na stokach narciarskich w Zakopanem. W Internecie zawrzało internauci nie oszczędzali gorzkich słów w stosunku do prezydenta. A jego wyjazd ponownie jest krytykowany przez opozycję.

Prezydent od wielu lat uczestniczy w charytatywnej imprezie 12H Slalom Maraton Zakopane. Andrzej Duda objął nad wydarzeniem honorowy patronat, a co więcej osobiście weźmie udział w zawodach narciarskich. Politycy innych partii oskarżają prezydenta o złe organizowanie własnego czasu i niepotrzebne wyjazdy na stoki narciarskie. Zwłaszcza gdy Polska zmaga się z kolejną falą epidemii koronawirusa.

Kolejny wyjazd na narty

Andrzej Duda w tym roku po raz kolejny wyjeżdża na stoki narciarskie. Ostatni raz był w połowie lutego, a wówczas w sieci pojawiło się nagranie pokazujące wyjazd kolumny SOP z kurortu. Prezydent skorzystał z czynnych stoków narciarskich w niecały tydzień po ich uruchomieniu. Przez ponad miesiąc były one zamknięte z powodu panującej epidemii.

Mężczyzna jest znany ze swojej pasji do jazdy na nartach. W styczniu 2020 roku rozpoczął w Zakopanem charytatywne zawody w narciarstwie alpejskim. Na przełomie listopada i grudnia interweniował u wicepremiera Jarosława Gowina aby nie zamykać stoków narciarskich. Wtedy zaś rząd podjął pierwszą próbę ich zamknięcia z powodu pandemii koronawirusa.

Prezydent w ogniu krytyki

Kolejny wyjazd Andrzeja Dudy wywołał wiele kontrowersji. Na polityka wylała się fala krytyki nie tylko ze strony internautów, ale także polityków innych partii. Oskarżają oni prezydenta o złe organizowanie własnego czasu i nieobecność. Podczas gdy Polska zmaga się z kolejną falą pandemii koronawirusa, a los przedsiębiorców nadal jest niejasny i zagrożony kolejnymi obostrzeniami. Swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych wyraził między innymi przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

„Kiedy wczoraj w Polsat News mówiłem, że zamiast chińskimi szczepionkami prezydent powinien zajmować się nartami, nie sądziłem, że weźmie to serca.”

W grudniu ubiegłego roku podhalańscy hotelarze zapowiadali, że w razie przyjazdu prezydenta zorganizują protest. Jak twierdzą rząd otwiera stoki tylko po to, żeby prezydent Duda mógł sobie pojeździć na nartach.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Wojtek Sawicki chory na dystrofię mięśniową Duchenne’a chce zostać influencerem. Internet ruszył mu z pomocą

Aby pomóc 32- latkowi spełnić marzenie o karierze influencera powstał specjalny hasztag #OBSERWUJMYWOJTKA . Internauci od razu ruszyli z pomocą i poromocją mężczyzny.

Lidia Kopania zmasakrowała hymn Polski na gali boksu?! Według widzów pobiła Górniak

Internautom i widzom to wykonanie na długo zapadnie w pamięci. Nic dziwnego. Okazuje się, że jest jeszcze bardziej interesujące od wykonania Górniak. Według niektórych Internautów to wykonanie było wprost “mocarne”.

CBA w siedzibie PZPN. Afery melioracyjnej ciąg dalszy

Funkcjonariusze prowadzili przeszukiwania w czterech województwach: małopolskim, śląskim, podkarpackim a także mazowieckim. Przeszukane zostały miejsca zamieszkania osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. W tych działaniach udział brało aż 50 funkcjonariuszy.