Widal.plPolitykaSławomir Mentzen bezlitosny dla PiS: “Nie kłamcie!”

Sławomir Mentzen bezlitosny dla PiS: “Nie kłamcie!”

Sławomir Mentzen to polityk bardzo popularny w internecie. W ostatnich wyborach parlamentarnych niestety nie zdobył mandatu parlamentarnego i nie zasiada w łamach poselskich. Słynie z liberalnych gospodarczo poglądów i jest przeciwnikiem podatków.

Poseł PiS, który na antenie TVP stwierdził, że Mentzen “niejednokrotnie chwalił PiS za to co robimy, chwalił wprowadzane przez PiS rozwiązania podatkowe”. To oczywiście było kłamstwem, ponieważ twórca programu gospodarczego Konfederacji jest wielkim przeciwnikiem podatków.

Sławomir Mentzen nie bierze jeńców

Sławomir Mentzen postanowił błyskawicznie odpowiedzieć na takie stwierdzenia posła PiS.

Rząd PiS jest prawdziwą tragedią dla polskiej gospodarki. Doprowadziliście najpierw do zatrzymania, a następnie od odwrócenia transformacji polskiej gospodarki. Przestaliśmy iść w kierunku wolnego rynku, zaczęliśmy wracać do PRL. Wprowadziliście nas na drogę grecką, prowadzącą do olbrzymich wydatków socjalnych i wysokich podatków. Zabijacie w ludziach przedsiębiorczość i zaradność, wmawiacie im, że powinni liczyć na zasiłek zamiast na siebie.

To nie wszystko. Polityk Konfederacji uważa, że PiS niszczy swoimi działaniami przedsiębiorców.

Podnosicie podatki i ciągle komplikujecie prawo podatkowe. Dobijacie podatkami i coraz to nowymi obowiązkami sprawozdawczymi uczciwych przedsiębiorców, a ludziom wmawiacie, że pieniądze zabieracie złodziejom. Mamy najbardziej skomplikowany w całej UE podatek VAT, którego rozliczenie zajmuję trzy razy więcej czasu niż średnia unijna. W całym OECD tylko Francja ma gorszy system podatkowy od Polski.

https://www.facebook.com/slawomirmentzen/posts/3118291271565388

Od dawna Mentzen słynie z wyrazistych poglądów

Niedawno polityka mogliśmy obejrzeć w #hot16challenge2. Występ Mentzena był bardzo popularny w internecie. Zaatakował tam polityków PiS, wspomina o porozumienia pomiędzy Kaczyńskim a Gowinem.

Zjednoczeni socjaliści, Jarek duży, Jarek mały, A do tego mściwe zero, ich koledzy to cymbały. Te socjale rozbuchane, te zasiłki wypłacane, Żeby tylko głosy kupić polskie firmy chcą udupić.

Dr Mentzen zaatakował między innymi znanego przedstawiciela lewicy Piotra Szumlewicza. Odznacza on się wysoką nietolerancją na racjonalne argumenty.

Szumi dalej nie rozumi – to jest moja ósma mila, A do tego jest uchodźcą, bo uchodzi za debila. Jadę dalej, nie ma jeńców, czeka wyrok na twą głowę, W tej Brukseli full zboczeńców Sylwii Spurek gwałcą krowę.

Zobacz także:

Kancelaria Prezydenta skrywa tajemnicę. Enigma wychodzi na jaw?

Kancelaria Prezydenta skrywa tajemnicę. Zmaga się z falą pytań odnośnie ułaskawień. Odmawia ona odpowiedzi na niewygodne pytania, powołując się na “ochronę prywatności”. Enigma ułaskawień wychodzi na światło dzienne.

Od dzisiaj obowiązuje nowy podatek! Dotknie niemal wszystkich?

Od dzisiaj, czyli od 1 lipca 2020 roku obowiązuje w Polsce nowy podatek. W przeszłości temat jego wprowadzenia wywołał sporo kontrowersji, ale w związku z pandemią koronawirusa, nieco on ucichł. O co dokładnie chodzi? Sprawa dotyczy podatku cukrowego, który od dzisiaj zaczyna obowiązywać w Polsce. Ucierpią przede wszystkim smakosze słodzonych napojów, których podatek cukrowy będzie obowiązywał.

Cios poniżej pasa! Andrzej Duda oskarżony o wspieranie pedofili?

Andrzej Duda oskarżony o wspieranie pedofili. Od rana prezydent jest oskarżany o ułaskawienie pedofila. Zmasowany atak przeprowadzają na niego internauci oraz media głównego nurtu. Prawda jednak może zaskoczyć.