Widal.plLidlLidl wprowadza promocje na majówkę! Będziecie zadowoleni

Lidl wprowadza promocje na majówkę! Będziecie zadowoleni

Lidl wprowadza promocje na majówkę! Niemiecka sieć sklepów dyskontowych przygotowała dla nas bardzo dobrą ofertę na majówkę. Podczas gdy podróżowanie jest utrudnione, będziemy mieli świetną okazję by z niej skorzystać.

Wszyscy wiemy, że Polacy uwielbiają grillować i to właśnie w tym segmencie Lidl przygotował świetne promocje. To nie pierwszy raz gdy dyskonty skupiają się na grillowaniu, w takie promocje często celuje także konkurent Lidla – Biedronka.

Lidl wprowadza promocje na majówkę

W czasie pandemii koronawirusa warto zostać w domu. Hotele są wciąż nieczynne, dlatego bardzo ciężko będzie znaleźć miejsce noclegowe na majówkę. To dobry czas na spędzenie czasu z rodziną np. przy grillu.

Lidl przygotował dla nas cały arsenał jedzenia w świetnych cenach. Są to zazwyczaj gotowe produkty, których nie musimy dodatkowo przyrządzać. Nadają się do położenia bezpośrednio na rozgrzaną kratę grilla.

W gazetce możemy znaleźć burgery cielęce w świetnej cenie 9,99 za 250 g. Dla fanów wołowiny przygotowano burgery wołowe w cenie 4,09 za 220 g! Na pewno warto zwrócić też uwagę na dodatki. W konkurencyjnej cenie znajdziemy tam różnego rodzaju sosy, oraz musztardy.

Największe promocje dotyczą jednak różnego rodzaju kiełbas. Jej śląska odmiana z aż 90% mięsa została przeceniona aż o 44% i kosztuje obecnie 0,99 gr za 100 g. W świetnej cenie znajdziemy także bardzo popularną w Polsce kaszankę, którą z kolei przeceniono o 34% i kosztuje 3,59 za 550g.

Czy można pojechać na majówkę?

Na tą chwilę nie ma zakazu przemieszczania się. Rząd jednak zaleca, aby podróżować z głową. Problemem może okazać się znalezieniem miejsca do spania, gdyż w dalszym ciągu baza noclegowa jest niedostępna dla turystów.

Czy znajdziemy też promocje w Biedronce?

Biedronka, także oferuje nam bardzo ciekawe promocje. Na majówkę dyskont ma świetną ofertę dla fanów roślin.

Czy przedszkola i żłobki zostaną otwarte?

Taki jest plan rządu. Prezydenci miast są jednak przeciwni temu pomysłowi.

Jak wygląda pandemia koronawirusa w USA?

W Stanach Zjednoczonych sytuacja jest tragiczna. Ostatnio podano, że w USA z powodu COVID-19 zmarło więcej Amerykanów niż zginęło na wojnie w Wietnamie.