Widal.plOgólneKancelaria Sejmu ogłosiła nabór pracowników na DOWOLNE STANOWISKO

Kancelaria Sejmu ogłosiła nabór pracowników na DOWOLNE STANOWISKO

Wydaje się to nieprawdopodobne, jednak wpis nie jest żartem internautów, a przynajmniej nic na to nie wskazuje.

Na oficjalnej stronie Kancelarii Sejmu pojawiło się nietypowe ogłoszenie o pracę. Na chętnych czeka wakat na dowolnym stanowisku. Nie jest określony zakres wymagań, co do kandydatów, ani co będzie obejmował obszar ich obowiązków. Jedyne co mają przedstawić przyszli to CV wraz ze skanem dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje oraz list motywacyjny. Wynika z tego, że każde kompetencje będą mogły okazać się pożyteczne. Swoją aplikację można wysyłać elektronicznie lub na adres Kancelarii Sejmu.

Sejm ogłasza nabór na dowolne stanowisko

Komentujący sprawę internauci szydzą i wyśmiewają już sam pomysł. Można znaleźć wypowiedzi o tym, że rząd szuka nic nierobiących pracowników, samo rozważanie aplikacji na stanowisko Marszałka Sejmu czy pomysły na czym mogą polegać dowolne obowiązki na stanowisku, o którym nic się nie wie. Jednak większość osób podchodzi do całej sytuacji z poczuciem humoru i w sieci pojawiają się już pierwsze memy.

Cały czas czekamy na oficjalne wyjaśnienie wystosowane przez Kancelarię w tej sprawie.

Dla zainteresowanych – dokładna oferta pracy.

Podsumowując, ciekawe jak wielu chętnych będzie na taką ciepłą posadkę?

Co także na WIDAL.PL?

Seniorzy walczą o przydział szczepionki! Nieprawdopodobne wydarzenia pod przychodniami

Jakiś czas temu ruszyły zapisy seniorów na szczepienia a ci tłumnie ruszyli. Jednak jak się okazuje pod niektórymi ośrodkami zdrowia dzieją się nieprawdopodobne sceny.

Sklepy RTV EURO AGD mówią dość! Sieć otwiera sklepy w galeriach handlowych

Sieć sklepów postanowiła otwierać swoje sklepy zlokalizowane w galeriach handlowych, mimo panujących obostrzeń. Jak dokładnie ma to wyglądać oraz od kiedy sklepy będą działać.

Koronawirus: Spadek zachorowań w Polsce!

Raport z 22 stycznia nie napawa optymizmem.