Widal.plKrzysztof JackowskiJasnowidz Krzysztof Jackowski ma przerażającą wizję. Aż sam boi się o nich mówić

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma przerażającą wizję. Aż sam boi się o nich mówić

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma przerażającą wizję. Mężczyzna wyznał, że wie coś tak przerażającego, że mogłoby to wstrząsnąć opinią publiczną. Jednak boi się o tym powiedzieć.

Czy wizja Krzysztofa Jackowskiego faktycznie jest tak straszna? Na co musimy być przygotowani?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma kolejną przerażającą wizję

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma przerażającą wizję. Już od dłuższego czasu mężczyzna wspomina, że według niego i tego co czuje świat zmierza w bardzo złym kierunku. Jak mówi, jego wizje prognozują III Wojnę Światową. Miała jednak ona być na przełomie lipca i sierpnia. Na szczęście ta wizja się nie spełniła.

Równocześnie mimo, że ta wizja się nie ziściła to fani mężczyzny widzą powiązanie z rzeczywistością, która nie jest najlepsza. Nie da się ukryć, że nie wszystkie przewidywania jasnowidza z Człuchowa się nie spełniają. Dowodem jest na to wybuch w Bejrucie. Może nie dosłownie ale Krzysztof Jackowski wspominał o wybuchu w wielkim mieście.

Natomiast pod koniec lipca jasnowidz wyznał, że ujrzał coś niepokojącego w najbliższej przyszłości:

Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państwa światowych, w tym też Polski, nerwowość.

O czym boi się mówić jasnowidz?

Krzysztof Jackowski wyznał ostatnio, że miał wizję, jednak jest ona tak przerażająca, że nie chce o niej mówić. Na jednym z filmów na swoim koncie na YouTube wyznał:

Tak, coś ukrywam. Szanowi państwo, sami zauważacie, że ja taki dość krasomówczy facet, który od dłuższego czasu prowadzi tę audycję, zawsze mówiłem dużo i mówiłem tak, jak myślałem i myślę. Dzisiaj też tak mówię, jak myślę. Tylko dzisiaj bardzo cedzę słowa, ponieważ, zrozumcie mnie, jesteśmy w sytuacji, która już się dzieje i która jest rozwojowa. Każdy z nas zadaje pytanie: o co chodzi? Skoro zadaje takie pytanie, to znaczy, że się niepokoi, że jest kompletnie zdezorientowany. Ja po prostu szanuję siebie i was. Staram się w jakiś sposób to cedzić, ale nie wypieram się swoich słów. To będzie tylko do pewnego momentu.

Zobacz także na Widal.pl

Godzina policyjna we Francji. Nowa taktyka Emmanuela Macron w walce z koronawirusem?

Godzina policyjna we Francji. Cały świat walczy z szalejącym koronawirusem. Jak się okazuje prezydent Francji podjął decyzję, której nikt się nie spodziewał.

Nowe obostrzenia wchodzą w życie. Coraz więcej czerwonych stref

Nowe obostrzenia w związku z koronawirusem wchodzą w życie. Od ubiegłej soboty w strefie żółtej i czerwonej jest cały kraj. Jednak już od 17 października w czerwonej strefie znajdzie się aż 152 powiatów i 70 proc. ludności Polski.