Widal.plPolitykaRoman Giertych w poważnym stanie! Jest w szpitalu po akcji CBA!

Roman Giertych w poważnym stanie! Jest w szpitalu po akcji CBA!

Roman Giertych w poważnym stanie! Były minister edukacji, a obecnie ceniony adwokat wczoraj został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Funkcjonariusze przeszukiwali jego dom.

O aktualnym stanie zdrowia Romana Giertycha poinformowała jego żona Barbara. Potwierdziła ona, że znajduje się w poważnym stanie, który zagraża jego zdrowiu i życiu.

Roman Giertych w poważnym stanie! Trafił do szpitala po akcji CBA!

Roman Giertych został zatrzymany wczoraj przez CBA pod sądem w Warszawie. Funkcjonariusze przewieźli go do jego domu w Józefowie, gdzie przy jego udziale przeszukiwali willę, w której mieszkał.

Adwokat podczas czynności funkcjonariuszy CBA zemdlał w toalecie. Natychmiast został przewieziony do szpitala na badania lekarskie. Rzecznik służ specjalnych Stanisław Żaryn najpierw poinformował, że stan zdrowia Giertycha jest dobry:

“W związku z doniesieniami medialnymi informuję, że stan zdrowia zatrzymanego przez @CBAgovPL Romana G. jest dobry. W tej chwili wykonywane są rutynowe badania lekarskie.”

W odpowiedzi na tweeta Stanisława Żaryna, żona Romana Giertycha – Barbara zdementowała podane przez niego informacje twierdząc, że jej mąż przebywa w szpitalu i jest w stanie ciężkim:

“Wbrew temu co twierdzi @StZaryn ja po rozmowie z lekarzami dowiedziałam się, że stan zdrowia @GiertychRoman jest poważny, zagrażający zdrowiu i życiu.”

O całej sprawie związanej z Romanem Giertychem będziemy informować na bieżąco.

Co także na WIDAL.PL?

Roman Giertych zatrzymany przez CBA! Były wicepremier ma kłopoty?

Roman Giertych został zatrzymany przez CBA, razem z nim znany biznesmen Ryszard K. O sprawie pierwsza poinformowała córka byłego wicepremiera. Potwierdziło już je również Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Godzina policyjna we Francji. Nowa taktyka Emmanuela Macron w walce z koronawirusem?

Godzina policyjna we Francji. Cały świat walczy z szalejącym koronawirusem. Jak się okazuje prezydent Francji podjął decyzję, której nikt się nie spodziewał.

Szumowski zakażony. Ostra reakcja polityków opozycji?

Szumowski zakażony koronawirusem. Ta informacja obiegła media późnym wieczorem i wywołała burzę wśród polityków różnych opcji politycznych.

Nowe obostrzenia wchodzą w życie. Coraz więcej czerwonych stref

Nowe obostrzenia w związku z koronawirusem wchodzą w życie. Od ubiegłej soboty w strefie żółtej i czerwonej jest cały kraj. Jednak już od 17 października w czerwonej strefie znajdzie się aż 152 powiatów i 70 proc. ludności Polski.