Widal.plGienek LoskaGienek Loska nie żyje. Miał zaledwie 45 lat

Gienek Loska nie żyje. Miał zaledwie 45 lat

Gienek Loska nie żyje. Miał zaledwie 45 lat
Foto: Screen/instagram/gazeta_poranna

Gienek Loska nie żyje. Dzisiaj w sieci pojawiły się smutne informacje na temat śmierci artysty. Zwycięzca programu “X Factor” miał zaledwie 45 lat.

Muzyka poznaliśmy podczas z edycji programu w którym muzyk zaprezentował swój talent. Wokalista i gitarzysta białoruskiego pochodzenia rozkochał w sobie publiczność i zyskał rzeszę fanów.

Gienek Loska nie żyje

Gienek Loska pochodził z Białorusi i to właśnie tamtejsze media przekazały tą smutną informację. Według nich przyczyną śmierci artysty był brak możliwości korzystania z opieki medycznej po przebytym udarze, wynikający z panującej obecnie epidemii koronawirusa na świecie. Przy łóżku Gienka Loski do ostatnich chwil czuwała matka oraz ukochaną partnerka.

Smutna informację o odejściu muzyka podało białoruskie radio Euroradio. Polska Fundacja Muzyczna potwierdziła te wieści w oświadczeniu na swoim Facebooku. O śmierci wokalisty na Facebooku napisał także Szlak Śląskiego Bluesa.

Śmierć artysty załamała fanów. W komentarzach pod informacja o odejściu muzyka od razu pojawiło się mnóstwo kondolencje oraz wspomnień:

Kapitalny Charyzmatyczny Muzyk. RIP. Świeć panie nad jego duszą.

Ale szkoda faceta śpiewał Super. Wyrazy współczucia dla rodziny

Kapitalny Charyzmatyczny Muzyk. RIP. Świeć panie nad jego duszą.
Ale szkoda faceta śpiewał Super. Wyrazy współczucia dla rodziny
Pamiętam jak w grudniu 2001 roku na krakowskim rynku chłopak z ?  w samym swetrze grał i śpiewał aż czas się zatrzymał…gra teraz na łąkach Pana w tej cudownej orkiestrze…

Artysta, muzyk,wokalista, gitarzysta… kim był Gienek Loska?

Mężczyznę poznaliśmy w 2004 roku gdy wziął udział w programie „Szansa na sukces”. 6 lat później w 2010 roku uczestniczył w przesłuchaniach do 3. edycji programu „Mam Talent!”. Jednak to w 2011 roku wokalista zabłysnął i rozkochał w sobie Polską publiczność podczas progarmu “X Factor”. To właśnie Gienek zwyziężył 1. edycję „X Factor” .

Na kolejne sukcesy nie trzeba bylo długo czekać. Jego debiutancki album studyjny pod tytułem „Hazardzista” zdobył status złotej. Mimo, że z upływem czasu o muzyku zrobiło się ciszej to fani wciąż śledzili losy charyzmatycznego muzyka.

5 mają 2018 roku Polska Fundacja Muzyczna przekazała informację, że artysta doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Z powodu problemów z komunikacją do szpitala dostał się dopiero po 11 godzinach. Artysta został poddany operacji, po której zapadł w śpiączkę i odżywiał się przed sondę. A dnia 9 września artysta zmarł pozostawiając najbliższych oraz fanów pogrążonych w żałobie.

Zobacz także na WIDAL.pl

Donald Trump został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla! Jakie jest uzasadnienie nominacji?

Donald Trump nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. Nominację dla prezydenta USA złożył Christian Tybring-Gjedde – poseł do parlamentu norweskiego.

Nowe obostrzenia. Zakaz prywatnych spotkań w domach! co będzie następne?

Nowe obostrzenia ponownie wchodzą w życie. Nowy zakaz prywatnych spotkań w domach ma być gwarancją, zablokowania szybkiego rozprzestrzeniania się wirusa.

Jarosław Gowin wróci do rządu. Ma objąć bardzo ważne stanowisko. Jakie?

Jarosław Gowin wróci do rządu. Powrót polityka na stanowisko wicepremiera wydaje się przesądzony. Takie oświadczenie wydał we wtorek wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin.