Widal.plFilip ChajzerFilip Chajzer i jego kolejne karygodne wystąpienie. Widzowie są oburzeni

Filip Chajzer i jego kolejne karygodne wystąpienie. Widzowie są oburzeni

Filip Chajzer i jego kolejne karygodne wystąpienie. Widzowie są oburzeni
Foto: screen/instagram.com/filip_chajzer

Filip Chajzer i jego kolejne karygodne wystąpienie w porannym programie “Dzień dobry TVN”. Razem ze swoją koleżanką ze stacji Małgorzatą Ohme w programie gościli młode małżeństwo.

Jednak to dopiero pytanie, które zadał dziennikarz wywołało ogromne oburzenie wśród widzów oraz internautów. Czego dotyczyła rozmowa i dlaczego wywołała aż takie poruszenie ?

Filip Chajzer znów podpadł widzom

Filip Chajzer po raz kolejny swoim wystąpieniem wywołał ogromne kontrowersje. W 2019 roku dziennikarz w programie śniadaniowym podczas rozmowy z gośćmi na temat chorób psychicznych zachował się karygodnie. Zaczął bowiem udawać, że ma atak paniki. Widzowie uznali wtedy jego zachowanie za karygodne oraz żenujące.

Wtedy też do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło aż 18 skarg dotyczących tej sytuacji. Ostatecznie Filip Chajzer przeprosił za swoje zachowanie jednak niesmak pozostał. Internauci tym bardziej nie mogli mu wybaczyć, ponieważ nie było to pierwsze tego typu zachowanie dziennikarza.

Kolejna wpadka Chajzera

W czwartek podczas trwania programu “Dzień Dobry TVN” znów miejsce miała karygodna i nieprzyjemna sytuacja. Poranny program prowadzili Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Jednymi z zaproszonych gości było młode małżeństwo. Prowadzący zadawali im wiele pytań również bardzo prywatnych jak pytanie o dzieci. Małżeństwo nie ma jeszcze dzieci jednak wytłumaczyli, że nie zawsze jest to takie łatwe.

Jednak Filip Chajzer właśnie w tym momencie postanowił zażartować i powiedział, że “nie jest to też takie trudne”. Jego karygodny komentarz wywołał prawdziwą burzę.

Według widzów programu żart prowadzącego był niesmaczny i żenujący.
Nie jest tajemnicą, że coraz więcej par w ostatnich latach zmaga się z niepłodnością. Jest do temat niezwykle delikatny, drażliwy oraz często bolesny temat. Nie każda para jest gotowa na dziecko a także nie każda para chce je mieć. Młode małżeństwa czy pary bardzo często decydują się na życie tylko we dwójkę.

Widzowie nie kryją swojego oburzenia

Na Instagramie Filipa Chajzera od razu pojawiły się komentarze oburzonych widzów. Znaczna część z nich, nie kryje swojego zażenowania i wyraźnie krytykują zachowanie dziennikarza:

Panie Filipie, jeśli spłodzenie potomstwa nie jest takie trudne, to może przejdzie się Pan do klinik niepłodności. Zapewniam, że nie jest tam pusto.

Pani psycholog Ohme nie mogła nie zapytać kolejnych gości o to, czy zamierzają mieć dzieci. Może następnym razem warto trochę doszkolić się w temacie, jak bardzo niewłaściwe jest to pytanie. Minimum empatii i myślenia.

Pytanie o planowanie potomstwa… nóż się w kieszeni otwiera, że nadal można o to pytać i to w programie telewizyjnym. Zero taktu!

Ja też często odpowiadam, że planujemy, ale to nie jest takie proste! A potem każde takie pytanie odchorowuje i płacze w ukryciu, bo od wielu lat mimo leczenia i podejść do in vitro nie mogę zajść w ciążę! Jestem naprawdę załamana tym, co się wydarzyło w tym programie.

Okropne pytanie o planowanie potomstwa. A może ta kobieta miała za sobą poronienie albo starają się i mają trudności (to tylko przykłady) i co w takiej sytuacji? Nie zdajcie chyba sobie sprawy z tego, jak bardzo nie na miejscu jest takie pytanie i jak może kogoś zaboleć.

Pytania o potomstwo to jest żenada i jeszcze komentarze Filipa, jak zwykle kulą w płot. Przykro to mówić, ale jest to najsłabsza para prowadzących.

Te komentarze to tylko wycinek tego co znalazło się na profilu dziennikarza. Nie da się ukryć, że to wystąpienie na długo zostanie w pamięci widzów. Wielu z nich poczuło się urażonych słabym żartem Filipa Chajzera. Sam zainteresowany jak narazie nie odniósł się do zaistniałej sytuacji.

Zobacz także na Widal.pl

Gienek Loska nie żyje. Miał zaledwie 45 lat

Gienek Loska nie żyje. Dzisiaj w sieci pojawiły się smutne informacje na temat śmierci artysty. Zwycięzca programu “X Factor” miał zaledwie 45 lat.

Osoba zakażona koronawirusem podróżowała pociągiem. Sanepid szuka współpodróżujących

W związku z tym sanepid szuka innych osób jadących aż dwoma pociągami w związku z możliwością zakażenia.

Nowe obostrzenia. Zakaz prywatnych spotkań w domach! co będzie następne?

Nowe obostrzenia ponownie wchodzą w życie. Nowy zakaz prywatnych spotkań w domach ma być gwarancją, zablokowania szybkiego rozprzestrzeniania się wirusa.