Widal.plDodaDoda zszokowała wszystkich! Poszło o botoks!

Doda zszokowała wszystkich! Poszło o botoks!

Doda zszokowała wszystkich! Dorota Rabczewska znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem Doda, bez ogródek pożaliła się w temacie poprawek swojego ciała w gabinetach medycyny estetycznej.

Z jednej strony gwiazda dąży do naturalności i jakiś czas temu zdecydowała się nie wymieniać implantów piersi na nowe. Doda przyznała, że chce być jak najbardziej naturalna i pozostanie przy swoim rozmiarze z przed operacji.

Doda zszokowała wszystkich

Rabczewska udzieliła ostatnio wywiadu dla Krzysztofa Ibisza w którym odpowiadała na pytania prowadzącego.

Rozmowa została przeprowadzona za pośrednictwem instagrama, a Ibisz bardzo pochlebnie wypowiadał się na temat Dody, mówiąc jak to świetnie wygląda.

Gwiazda powiedziała jednak, że nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. gdyż nie ma możliwości uzupełnienia braków… botoksu.

Myślisz? Bo mi trochę botoks zszedł

– odparła .

Doda dodała również, że z powodu niemożności skorzystania z usług fryzjera czy kosmetyczki odmawia wywiadów, gdyż póki co nie wygląda wyjściowo.

Wymigiwałam się brakiem rzęs i tym, że wyglądam tragicznie. Ale uznałam, że nie będzie lepiej

https://www.instagram.com/p/B_dRv4JgpFV/?utm_source=ig_web_copy_link

Doda wzbudza kontrowersje

Doda znana jest przede wszystkim jako piosenkarka. Będąc wokalistką zespołu Virgin zdobyła dużą sławę, która przyczyniła się do dalszego rozwoju jej kariery, której owocem były płyty solowe.

W swoim życiu związana była między innymi z kontrowersyjnym artystą Nergalem znanym z palenia Biblii na scenie oraz Radosławem Majdanem, piłkarzem m.in. Wisły Kraków, oraz reprezentantem Polski występującym na pozycji bramkaża.

W 2018 roku doda zagrała w głośnym filmie Władysława Pasikowskiego Pitbull. Ostatni pies, za który zebrała całkiem dobre opinie.

Doda uważana jest za jedną z pierwszych celebrytek w Polsce. Odniosła sukces dzięki otwartości, chęci pokazywania się w skąpej bieliźnie czy śmiałym opowiadaniu o tematach tabu. Wiele osób mówi, że wlaśnie kogoś takiego w tamtym czasie potrzebowała polska branża.

W opublikowanym przez „Gazetę Krakowską” artykule Seksbomby znad Wisły (2010), jego autor Jacek Sobczyński stwierdził, że piosenkarka:

jest tą seksbombą, która w historii rodzimej pop-kultury dokonała największej rewolucji obyczajowej.

Według niego wokalistka „jak nikt inny w mijającym dziesięcioleciu, wpłynęła na społeczeństwo

Co słychać u Grzegorza Halamy?

Grzegorz Halama ma się dobrze. Niebawem weźmie ślub z dużo młodszą partnerką.

Czy w tym roku ceny owoców pójdą w górę?

Wszystko na to wskazuje. Jabłka już drożeją a w Polsce ma wystąpić klęska urodzaju.

Czy Justyna Żyła ma za co żyć po rozmowie ze skoczkiem?

Wydaje się, że tak. Ostatnio pochwaliła się domem, jaki dostała po rozwodzie z Piotrem.