Widal.plSportArtur Szpilka położył na deski znanego polityka! [WIDEO]

Artur Szpilka położył na deski znanego polityka! [WIDEO]

Artur Szpilka położył na deski znanego polityka w sparingu bokserskim. Materiał wideo z tego niecodziennego wydarzenia zostało udostępnione przez pokonanego prezydenta Poznania.

Do pojedynku Szpilki z Jaśkowiakiem doszło w Poznaniu na salce treningowej przy ul Reymonta. Jak napisał prezydent Poznania, padł on na matę po ciosach popularnego pięściarza.

Artur Szpilka pokonał prezydenta Poznania w sparingu

Jacek Jaśkowiak udostępnił fragmenty sparingu z Arturem Szpilką i napisał, że walka ta była dla niego “lekcją pokory”:

Dziękuję Artur Szpilka i Paweł Kołodziej za świetny trening – tacy goście nieczęsto pojawiają się w hali przy ul. Reymonta. Wracającej do regularnych zajęć młodzieży daliście ogromną motywację do dalszej pracy. Dla mnie sparing z Arturem to lekcja pokory. Przy wymianie lewy sierpowy na lewy sierpowy poleciałem na deski, ale udało mi się wstać.

Artur Szpilka natomiast nie odniósł się do tego nagrania.

To nie pierwszy raz Jacka Jaśkowiaka na ringu bokserskim

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Jacek Jaśkowiak mierzył się na pięści z byłymi bokserami. Prezydent Poznania ma za sobą już pokazowe walki z Dariuszem Michalczewskim czy Przemysławem Saletą. Jacek Jaśkowiak jest wielkim sympatykiem sportów walki i promuje ten sport za każdym razem, kiedy nadarza się ku temu okazja.

https://www.facebook.com/watch/?v=1642800199208698

Zobacz równie na WIDAL.pl

Koronawirus w Polsce: jak wygląda sytuacja?

Dzisiejszy raport koronawirusa mówi o prawie 400 nowy zakażeniach. Niestety potwierdzono kolejne ofiary śmiertelne.

Przemysław Czarnek ostro o LBGT: “Skończmy dyskusję o tych obrzydlistwach!”

Przemysław Czarnek to poseł PiS i członek sztabu Andrzeja Dudy. Były wojewoda lubelski znany jest ze swoich bezkompromisowych poglądów. Dał temu wyraz również w programie TVP Info.

Duda i Tusk starli się na Twitterze. Kto wygrał?

Andrzej Duda i Donald Tusk starli się na Twitterze. Poszło o wybory prezydenckie, w których kandydatem Koalicji Obywatelskiej jest Rafał Trzaskowski.

Kuriozalna rozmowa szefa PO z dziennikarzem w RMF FM

Borys Budka był gościem program Roberta Mazurka w RMF FM. Dziennikarz pewnym momencie bardzo zirytował się postawą swojego gościa. Przewodniczący PO wyraźnie unikał odpowiedzi na jego pytania.