Widal.plAgnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi “Dzień dobry TVN”!

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi “Dzień dobry TVN”!

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zostaną nowymi prowadzącymi “Dzień dobry TVN”. Damski duet ma zastąpić Piotra Kraśkę oraz Kingę Rusin, którzy odeszli z programu śniadaniowego.

Jeszcze niedawno spekulowano, że ulubioną parę prowadzących zastąpi Małgorzata Rozenek czy nowa para narzeczonych Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga będą nową parą prowadzących poranny program TVN “Dzień dobry TVN”. Jednak dzisiaj rano wszystko stało się jasne. Na a kanapie  DDTVN zjawił się sam dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak. Mężczyzna wyjawił widzom, kim będzie nowa para prowadzących.W niedzielę wszystko stało się jasne. Na kanapę DDTVN pofatygował się sam dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak. To właśnie on wyjawił widzom, kim będzie nowa para prowadzących.

Przez ostatnie tygodnie to było polowanie na informacje. Szukaliśmy i testowaliśmy. I oto mamy: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga – zapowiedział Miszczak. Ich doświadczenie dziennikarskie jest troszkę różne, ale kobiecy duet to nie nowość. Były już Jola Pieńkowska i Magda Mołek, ale tylko sezon lub dwa, dlatego namawiam was do zgodnej współpracy – zażartował Miszczak.

Nowe prowadzące

Również na Instagramowym profilu programu śniadaniowego pojawiło się zdjęcie przedstawiające Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę. Podczas porannej rozmowy zmiany skomentowały także zainteresowane dziennikarki.

Jak ja usłyszałam ten pomysł, to pomyślałam, że szanuję to. Ewa jest legendą tej stacji i świetną dziennikarką – skomentowała Woźniak-Starak.

To, co nas łączy, to ciekawość drugiego człowieka, a co nas dzieli – to się okaże – wtrąciła Drzyzga.

Dziennikarki pojawią się w roli prowadzących już 14 września.

Zobacz także na Widal.pl

Kolejna awaria “Czajki”! Trzaskowski zlecił zrzut ścieków do Wisły?

Kolejna awaria “Czajki”! Felerna oczyszczalnia ścieków w Warszawie, która sprawiła kłopoty rządzącym stolicą politykom rok temu, ponownie uległa awarii!

Mateusz Morawiecki zaskakująco o podatku cukrowym! Jak go nazwał?

Premier Mateusz Morawiecki ma subtelne zdanie o podatku cukrowym. Szef polskiego rządu apeluje, by nie traktować nowej daniny nakładanej na napoje słodzone podatkiem. Jego zdaniem to “opłata zdrowotna”.

Gdzie Jarosław Kaczyński spędza urlop? Nie są to “Kanary”!

Wielu Polaków zadaje sobie pytanie o to gdzie Jarosław Kaczyński spędza urlop? Prezes rządzącej Polską partii politycznej nie korzysta z luksusowych wyjazdów w egzotyczne kraje. Wybiera Polskę!