Widal.plPolityka500 złotych na wakacje dla dzieci! Nowy pomysł Andrzeja Dudy!

500 złotych na wakacje dla dzieci! Nowy pomysł Andrzeja Dudy!

500 złotych na wakacje dla dzieci. Taki jest najnowszy pomysł Andrzeja Dudy. Aktualny Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, który ubiega się o drugą kadencję podczas spotkania z mieszkańcami Stalowej Woli zapowiedział nową pomoc dla polskich rodzin.

Jest nią bon turystyczny o wartości 500 złotych na każde dziecko. Mają go otrzymać rodzice, którzy zapewnią dzieciom wypoczynek w naszym kraju.

500 złotych na wakacje dla dzieci! Nowy pomysł Andrzeja Dudy!

Nowe 500+ ma być dodatkiem do istniejącego flagowego programu społecznego Prawa i Sprawiedliwości. Prezydent Andrzej Duda chce, by dzieci skorzystały z nowego bonu już w te wakacje.

Oto, co Andrzej Duda powiedział na spotkaniu z mieszkańcami Stalowej Woli:

“Pieniądze te będą tak emitowane tak jak 500 plus. Rodziny będą otrzymywały bon turystyczny na dziecko. To będzie 500 zł na każde dziecko w rodzinie do wykorzystania na potrzeby wypoczynku turystycznego, wyjazdów, kolonii, wczasów, wszystkiego tego, co z tym związane.

Mam nadzieje, że skorzystanie z tego już w te wakacje przez rodziny, przez dzieci, przez młodzież będzie możliwe, a finalnie – że te pieniądze po pierwsze ułatwią życie rodzinom, a po drugie trafią dokładnie do polskiej branży turystycznej w czasach kryzysowych.” – dodał Prezydent RP.

Prezydent zaznaczył, że jego wybór na druga kadencję jest gwarancją dbania o polskie społeczeństwo:

“Kandyduję po to, żeby nikt nas o pięć lat nie cofnął, kandyduję po to, żeby nie przyszedł ktoś, kto zaburzy rozwój, kto będzie generował awantury i kłótnie, kto zamiast budować będzie się bił albo walczył jak zapowiadają co poniektórzy.

Chcę dalej być prezydentem polskich spraw, bo to jest dla mnie najważniejsze i dlatego właśnie kandyduje na urząd prezydenta Rzeczypospolitej, dla polskich spraw.”

Jak oceniacie nowy pomysł społeczny Andrzeja Dudy?

Co także na Widal.pl?

Kaczyński zaszkodził Dudzie. Mocne słowa posła KO

Jarosław Kaczyński bardzo zaszkodził Andrzejowi Dudzie. Taką tezę przed nadchodzącymi wyborami prezydenckimi postawił poseł Koalicji Obywatelskiej Dariusz Joński. Na co dzień jest bliskim współpracownikiem szefowej Inicjatywy Polska Barbary Nowackiej.

PKW rejestruje nowe komitety wyborcze. Jednemu odmówiono!

PKW rejestruje nowe komitety wyborcze. Ma to oczywiście związek z nadchodzącymi wyborami prezydenckimi, które zaplanowane są na dzień 28 czerwca.

Niemiecki dziennik chwali rząd PiS?

Zaskakujący artykuł ukazał się w “Die Welt”. Niemcy pochwalili tam decyzje rządu.