Widal.plŚwiatZnany raper promuje satanizm? Zrobił buty z liczbą 666 i pentagramem

Znany raper promuje satanizm? Zrobił buty z liczbą 666 i pentagramem

Niedawno słynny raper Lil X Nas stworzył swoją kolekcję butów. Efektem pracy rapera stworzonego na bazie butów Nike jednak bez współpracy z marką będzie obuwie inspirowane satanizmem. Buty Szatana wchodzą na rynek już niedługo bo 29 marca 2021 roku.

Bazą dla zaprojektowanych przez niego butów będzie popularny model Air Max ’97. Jak wiadomo buty zaprojektowane przez rapera nazwane zostały „Satan Shoes” co w tłumaczeniu na język polski znaczy nic innego jak buty szatana. Obuwie utrzymane będzie w czarno-czerwonej kolorystyce i ozdobione odwróconym pentagramem. Na ich boku wyhaftowano czerwoną nitką liczby 6/666 oraz odnośnik do fragmentu ewangelii świętego Łukasza a dokładnie tego fragmentu.

 „Wtedy rzekł do nich: Widziałem szatana, spadającego z nieba jak błyskawica”.

Podobnie całość zostanie zapakowana w pudełko przedstawiające obrazy z szatanem i piekłem.

Buty Szatana z ludzką krwią

Lil X Nas znany jest z wielu kontrowersji, jednak modyfikacja obuwia, którą wymyślił przebija wszystkie dotychczasowe zachowania rapera.

Charakterystyczną cechą Air Maxów stworzonych przez firmę Nike jest gazowa poduszka w podeszwach. W przypadku szatańskich butów gaz zostanie zastąpiony 60 centymetrami sześciennymi czerwonego atramentu do którego dodano kroplę ludzkiej krwi.

Chętni będą musieli się spieszyć z zakupem, ponieważ na rynek trafi jedynie 666 numerowanych par tych butów. Ich cena to aż 1018 dolarów za parę, chociaż w wypadku limitowanych kolekcji, zwłaszcza tak kontrowersyjnych, zapewne znacznie wzrośnie.

Teledysk promujący buty

Prawie, że równocześnie z premierą tego modelu butów znany z homoseksualizmu i swoich kontrowersyjnych pomysłów raper wypuścił nowy teledysk. Widać na nim jak tańczy na rurze zjeżdżając po niej do piekła, mimo to zaczyna tańczyć na kolanach szatana. Czy miało to związek z promocją obuwia nie wiadomo, jednak z pewnością przyczyni się do ich popularyzacji wśród internautów.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Koronawirus w Polsce: znowu dużo ponad 30 tysięcy zarażeń w ciągu doby!

Dzisiejszy raport z 27 marca odnośnie koronawirusa w Polsce nie jest optymistyczny pod względem ilości zakażeń i ofiar śmiertelnych. Łączny bilans dnia wynosi 351 757 nowych przypadków. Zmarło 448 osób.

Lil Masti ma koronawirusa! Przechodzi go bardzo ciężko: W trzy dni schudłam 3 kilogramy!

Popularna youtuberka, instagramerka i zawodniczka MMA (w końcu była mistrzyni FAME MMA, a obecnie zawodniczka High League!) opisała swoją walkę z chorobą naszych czasów, czyli COVID-19! Niestety, jej zachorowanie przebiega bardzo ciężko! Aniela Bogusz, bo tak nazywa się Lil Masti swoją chorobę opisała w mediach społecznościowych.

Bramkarz reprezentacji Polski z koronawirusem! “Zawodnik pierwsze dolegliwości zgłosił w nocy”

Informację o zakażeniu się SARS-CoV-2 przez jednego z naszych kadrowiczów podał rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski. To zła informacja, bowiem przed kadrą Paulo Sousy jeszcze dwa ważne mecze w ramach eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej. W niedzielę Polska zagra z Andorą, a w środę nasi kadrowicze zawalczą na Wembley z Anglią.