Widal.plGwiazdyŻywy Ken niedługo będzie żywą Barbie i chce mieć dziecko

Żywy Ken niedługo będzie żywą Barbie i chce mieć dziecko

Żywy Ken niedługo będzie żywą Barbie i chce mieć dziecko
Foto: Instagram/jessicaalvesuk

Żywy Ken to niezwykle barwna oraz kontrowersyjna postać. Kilka lat temu cały świat mógł obserwować jego transformacje, która miała udpodobnić go do lalki. Teraz mężczyzna jest już na końcu drogi, podczas której prowadzi kolejną zmianę tym razem w żywą Barbie.

Jakiś czas temu w Internecie pojawiła się informacja, ze Ken chce zostać mamą. Żywy Ken chce zostać mamą. Zanim jednak dojdzie do tego musi oj przejść jeszcze 3 operacje. Jednak przy 150, które ma on już za sobą cel wydaje się być na wyciągnięcie ręki.

Żywy Ken przechodzi kolejną przemianę

Rodrigo Alves do tej pory znany był jako Żywy Ken. Natomiast teraz jest w trakcie przemkany, dzięki której będzie Żywą Barbie. Jednak zanim podjął decyzję o zmianie wizerunku przeszedł okolo 150 operwcji plastycznych które pozwoliły stać mu sie żywą wersja chłopaka lalki Barbie. Te operacje kosztowały go pół miliona funtów czyli w okolicy dwóch i pół miliona złotych.

Trzy operacje, które są przed nim to nic w porównaniu do 150, które ma juz za sobą. Na początku tego roku pojawiła się informacja, że Rodrigo, jest już gotowy emocjonalnie aby rozpocząć proces zmiany płci i przeistoczyć się w kobietę. Początkiem tego procesu była operacja stworzenia bisutu, usunięcia jabłka Adama oraz zabieg polegający na złagodzeniu rys twarzy. Prawdopodobnie dlatego, że te które posiadał wciąż w jego oponi byly zbyt mocne.

Żywy Ken chce mieć dziecko

Jakiś czas temu Rodrigo wywiadzie dla brytyjskiej śniadaniówki The Morning Alves poinformował, że już czuje się kobietą oraz żeby od tej pory zwracać się do niego Jessica:

W mediach społecznościowych widnieję jeszcze jako Rodrigo, ale dzisiaj oficjalnie się to zmieni. Od dzisiaj mam na imię Jessica.

W mediach społecznościowych możemy go śledzić i tam juz zmiany sie dokonały. Właścicielką profilu na portalu społecznościowym jest oficjalnie Jessica Alves. Całkowita zmiana płci nie jest jednak tak prosta jak zmiana informacji w sieci. Jessica zapewniła także, że weźmie się za to na dniach, ponieważ chce zacząć jak najszybciej szukać męża i rozpocząć starania o dziecko. Jak wyznała w programie śniadaniowym:

Najpierw muszę pokochać samą siebie. Ale chciałabym mieć dziecko. Wyobrażam sobie siebie w roli matki, u boku mężczyzny, który mnie pokocha.

Zobacz także na Widal.pl

Bohaterski chłopiec uratował młodszą siostrą przed wściekłym psem. Jak duże poniósł konsekwencje?

Bohaterski chłopiec uratował swoją siostrę przed groźnym psem. Do zdarzenia doszło w USA, a o całej sprawie poinformowała ciotka dzieci. Wiadomość o młodym bohaterze rozchodzi się szybko po internecie. Głównym powodem popularności historii jest zdjęcie dołączone do opisu. Widać na nim dwójkę małych dzieci. Jedno z nich ma bardzo brzydką ranę ciągnącą się przez cały policzek.

Matka spaliła noworodka w piecu?

Matka spaliła noworodka w piecu. Później jak gdyby nigdy nic poszła na zabawę weselną. Gdy sprawa wyszła na jaw tłumaczyła, że dziecko urodziło się martwe.

Doda wraz z ekipą podbija Dubaj. Już niedługo premiera filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Kiedy premiera?

Doda wraz z ekipą podbija Dubaj. Wczoraj na Instagramie gwiazdy pojawił się filmik z wielkiego wejścia obsady i członków ekipy na lotnisko. Z filmiki wynika, że gwiazdy bawią się świetnie. Nie brakuje tam luksusowych wnętrz, które z pewnością będą uchwycone w kontrowersyjnej produkcji filmowej.