Widal.plJarosław KaczyńskiŻyczenia Wielkanocne od prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego! Czego życzy Polakom?

Życzenia Wielkanocne od prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego! Czego życzy Polakom?

Życzenia Wielkanocne od prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego to rzadkość ponieważ polityk nie zabiera głosu publicznie zbyt często. Tym razem jednak postanowił zrobić wyjątek.

Na łamach “Gazety Polskiej” przekazał życzenia dla wszystkich Polaków. Czego życzy nam prezes PiS?

Życzenia Wielkanocne od prezesa PiS

Życzenia Wielkanocne od prezesa PiS były czymś niespodziewanym tym bardziej, że po ostatniej aferze z Danielem Obajtkiem prezes PiS usunął się w cień. Jak stwierdził szef klubu KO Cezary Tomczyk:

Dziwnym trafem od czasu, gdy pojawiła się afera dotycząca pana Daniela Obajtka, pan premier Kaczyński zniknął z pola widzenia, zapadł się pod ziemię. Widzę tylko pusty fotel. Pan premier Kaczyński od miesiąca nie zabrał głosu – mówił Tomczyk, cytowany przez portal Onet.

Nie da się ukryć, że rzeczywiście, Jarosław Kaczyński nie skomentował tej sprawy jednak jak powszechnie wiadomo rzadko zabiera głos publicznie.

Czego życzy Nam prezes PiS?

Na łamach środowego wydania “Gazety Polskiej” Prezes PiS złożył życzenia wielkanocne obywatelom”

Szanowni Państwo – Czytelnicy „Gazety Polskiej”! Drodzy Przyjaciele! Proszę przyjąć moje z głębi serca płynące życzenia błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz obfitości Łask Bożych

Niech ten wyjątkowy czas Triduum Paschalnego przyniesie Państwu jak najpiękniejsze duchowe owoce, napełni Państwa szczególną radością i nadzieją oraz obdarzy wewnętrzną i fizyczną mocą, jakże potrzebną do naszych codziennych zmagań z pandemią koronawirusa. Oby minęła ona jak najszybciej i obyśmy jak najrychlej przezwyciężyli jej społeczne i ekonomiczne konsekwencje. Pragnę Państwu życzyć także zadowolenia z obrotu pozostałych spraw w naszej Ojczyźnie.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Zablokowano odcinki SpongeBoba! Powodem są nieodpowiednie treści dla dzieci

Zablokowano odcinki SpongeBoba! Dwa odcinki bajki „SpongeBob Kanciastoporty” nie są już dostępne na platformach Paramount+ i Amazon z powodu nieodpowiednich treści.

Kryzys klimatyczny ‘winny’ wczesnemu rozkwitowi sakury! Kwiaty pojawiły się za wcześnie!

Kryzys klimatyczny ‘winny’ wczesnemu rozkwitowi sakury! Szczytowy rozkwit nastąpił 26 marca w Kioto, a eksperci twierdzą, że winny jest wpływ globalnego ocieplenia.

Nike pozywa MSCHF za ‘Buty Szatana’!

Nike pozywa MSCHF za ‘Buty Szatana’! Firma pozywa nieautoryzowane „buty szatana”, za którymi stoi małe przedsiębiorstwo z Brooklynu. Jednak sprzedaż 666 par zmodyfikowanych butów Nike Air Max 97 jako „Buty Szatana” we współpracy z raperem Lil Nas X nie przejdzie bez echa.