Widal.plSpołeczeństwoZrzucił chłopca z dziesiątego piętra, bo chciał zaistnieć w telewizji! Teraz usłyszał wyrok!

Zrzucił chłopca z dziesiątego piętra, bo chciał zaistnieć w telewizji! Teraz usłyszał wyrok!

Pewien Brytyjczyk zrzucił chłopca z dziesiątego piętra budynku tylko po to, by… zaistnieć w telewizji! Teraz dowiedzieliśmy się jaka spotkała go kara za ten dramatyczny czyn.

Chodzi o 18-letniego Brytyjczyka o nazwisku Jonty Bravery, który w sierpniu zeszłego roku zrzucił sześcioletniego chłopca z Francji z dziesiątego piętra galerii sztuki Tate Modern w Londynie. Po prawie roku prowadzenia sprawy, Bravery usłyszał wyrok.

Zrzucił chłopca z dziesiątego piętra, bo chciał zaistnieć w telewizji

Sześcioletni wówczas chłopczyk (którego dane personalne nie zostały ujawnione) spadł z impetem na daszek, który znajdował się nad piątym piętrem. Przeleciał 30 metrów. Przeżył, ale jego stan był krytyczny.

Doznał trwałych uszczerbków na zdrowiu i prawdopodobnie nigdy nie będzie poruszał się o własnych siłach. Jego rodzina dopiero niedawno wyjawiła, że zaczął samodzielnie jeść i wypowiadać pojedyncze słowa. Cały czas jednak jest przykuty do wózka inwalidzkiego, ma założone szyny na kości ramienia i obu nogach. Czeka go długa rehabilitacja.

Bravery, który obecnie ma 18 lat został aresztowany zaraz po tych tragicznych wydarzeniach. Po zatrzymaniu przez policję przyznał, że chciał skrzywdzić kogokolwiek, by zdobyć zainteresowanie mediów i rzekomą sławę. Nastolatek ten cierpi na zaburzenia autystyczne i zaburzenia osobowości, ale według sędziny prowadzącej jego sprawę, nie są to okoliczności łagodzące jego działania.

Brytyjczyk usłyszał wyrok pozbawienia wolności na minimum 15 lat z możliwością przedłużenia go do dożywotności.

Co także na WIDAL.PL?

Bezdomni przechodzą kwarantannę w hotelach! Otrzymują darmowe używki!

Choć brzmi to nieprawdopodobnie, to faktycznie ma miejsce! Bezdomni przechodzą kwarantannę w hotelach i do tego otrzymują… darmowe używki!

Beata Tadla nie przebiera w słowach. Gwiazda atakuje dziennikarzy TVP: “Powinni mieć dożywotni zakaz”.

Beata Tadla, była dziennikarka TVP nie szczędzi ostrych słów. Wprost mówi co sądzi o obecnych poczynaniach TVP. Nie kryje oburzenia całą sytuacją, którą obecnie możemy obserwować.

Otwarcie granic Polski w końcu nastąpi, wrócą również loty zagraniczne

Otwarcie granic kraju było przez długi czas wyczekiwane. Oznaczało to, że każdy wracający do Polski musiał przejść obowiązkową 2-tygodniową kwarantannę. Jakiś czas temu zniesiono taki obowiązek dla pracowników transgranicznych i ludzi pracujących zagranicą.