Widal.plEwa Bilan- StochŻona Kamila Stocha w ogniu krytyki za strój z Gali Mistrzów Sportu. Reakcja kobiety zaskoczyła wszystkich!

Żona Kamila Stocha w ogniu krytyki za strój z Gali Mistrzów Sportu. Reakcja kobiety zaskoczyła wszystkich!

Żona Kamila Stocha w ogniu krytyki za strój z Gali Mistrzów Sportu. Ewa Bilan- Stoch reprezentowała swojego męża podczas uroczystości. Kobieta postawiła na niecodzienną stylizację.

Wielu Internautów porównuje stylizację kobiety do postaci z bajki. Czy efekt był zamierzony? Czy strój to powód do tal dużej krytyki?

Żona Kamila Stocha w ogniu krytyki

Żona Kamila Stocha w ogniu krytyki za strój z Gali Mistrzów Sportu. 9 stycznia odbyła się 86. Gala Mistrzów Sportu. W związku z tym, że w Titisee-Neustadt trwają zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, Kamil Stoch nie mógł osobiście wziąć udziału w imprezie. Jednak skoczka reprezentowała jego żona Ewa Bilan-Stoch.

Kobieta oraz jej stylizacja od razu pojawiły się na językach zarówno dziennikarzy jak i internautów. Kreacja żony Kamila Stocha była bardzo oryginalna i inna od tych jakie do tej pory mogliśmy oglądać. Znana stylista także postanowiła skomentować stylizację Strój Bilan-Stoch. Karolina Domaradzka nie szczędziła gorzkich słów.

Ewa Bilan-Stoch nie dała się jednak sprowokować i postanowiła odnieść się do tematu. Kobieta wyjaśniła, że suknia była inspirowana Elsą z bajki „Kraina Lodu”.

Jak przekazał w wywiadzie udzielonym Plotkowi, Ewa Bilan-Stoch ze spokojem stwierdziła, że cieszy się z tego, że znalazła się w centrum uwagi. Co więcej przyznała, że dzięki obecności na gali udało się jej znacząco zwiększyć sprzedaż swoich produktów. 

Bardzo się cieszę, że w dość nudnym pod względem liczby uroczystości, pandemicznym czasie, mogłam rozbawić grono osób i robiąc tak niewiele, poruszyć internet. Mam nadzieję, że nikomu nie sprawiłam przykrości, zakładając to, w czym świetnie się czułam. Tymczasem „korony”, które tworzę, sprzedają się jak nigdy wcześniej.

Strój to odpowiedni do powód do krytyki?

Ewa Bilan- Stoch powiedziała również, że jak narazie nie otrzymała żadnej wiadomości od stylistki Karoliny Domaradzkiej, w związku z czym nie jest w stanie skomentować jej wypowiedzi.

Sprawdzając pocztę, nie widzę wiadomości od Pani Karoliny, nie wiem do czego się odnieść.

W tegorocznym plebiscycie „Sportowiec Roku” skoczek narciarki, Kamil Stoch zajął trzecie miejsce. Jego żona odebrała nagrodę oraz wygłosiła krótkie przemówienie. Później w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu sportowego wyjaśniła, że sięgnęła po tę kreację z myślą o swoim mężu.

Mąż troszkę zasugerował. Pojawiła się mała inspiracja, ponieważ zawsze mówi mi, że jestem jego Elsą z Krainy lodu. Powiedziałam mu: „No to zobaczysz swoją Elsę”.

Co także na WIDAL.PL?

Zmarł lekarz papieża Franciszka. Miał COVID-19!

Zmarł osobisty lekarz papieża Franciszka! Fabrizio Soccorsi miał 78 lat, a przyczyną jego śmierci były komplikacje po rozwinięciu się choroby COVID-19!

Szczepionka na COVID-19. W Polsce “stwierdzono niepożądane reakcje na szczepionkę”

Szczepionka na COVID-19 to nadal w polskim społeczeństwie temat kontrowersyjny. Podobnie jak w wielu sprawach, Polacy i w kwestii szczepionki przeciwko śmiercionośnej chorobie COVID-19 są bardzo podzieleni. Podziałowi temu nie sprzyjają najnowsze informacje dotyczące efektów niepożądanych przyjęcia szczepienia.

Obostrzenia przedłużone do końca stycznia! Narodowej kwarantanny ciąg dalszy

Obostrzenia przedłużone do końca stycznia! Dzisiaj po godzinie 17 odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. W dalszym ciągu wszystko zostaje zamknięte. Jedyną zmianą jest powrót dzieci z klas 1-3 do szkół.