Widal.plKamil StochŻona Kamila Stocha przerwała jego konferencje. Reakcja skoczka jest zaskakująca!

Żona Kamila Stocha przerwała jego konferencje. Reakcja skoczka jest zaskakująca!

Żona Kamila Stocha przerwała jego konferencje. Wczoraj był wyjątkowy dzień dla Polskiego Sportu. Jednak szczególnie wyjątkowy był dla Kamila Stocha, który zwyciężył w 69. konkursie Turnieju Czterech Skoczni!

Mimo, że wyjazd Polskich skoczków na turniej nie był taki prosty to warto było poświęcić trochę nerwów. Po wygranej Kamil Stoch jak zawsze udział wywiadów oraz brał udział w konferencji podczas której zadzwoniła do niego żona. Skoczek oczywiście od razu odebrał telefon od małżonki.

Kolejne wielkie zwycięstwo Kamila Stocha!

Kamil Stoch po raz kolejny udowodnił, na co go stać. Tym razem skoczek zwyciężył w 69. konkursie Turnieju Czterech Skoczni! Mimo, że organizatorzy konkursu w Oberstdorfie chcieli wykluczyć Polaków ze względu na pozytywny wynik testu na koronawriusa u Klemensa Murańki to im się to nie udało.Mimo przeszkód i perturbacji sportowcy dotarli na konkurs.

Gorzkich słów także ze strony innych skoczków, nasi sportowcy się nie poddawali. W związku z całą sytuacją wybuchła burza medialna i wydawało się, że losy TCS dla naszych skoczków właściwie są przesądzone. Jednak nie tym razem. Kolejne zwycięstwo Kamila Stoch ma jeszcze większą wartość niż zazwyczaj.

Żona Kamila Stocha przerwała konferencję

Żona Kamila Stocha zadzwoniła do skoczka podczas gdy ten, rozmawiał z dziennikarzami. Mężczyzna jednak bez wahania odebrał telefon, wcześniej wyjaśniając:

O, moja żona dzwoni

Skoczek od razu powiedział:

Ewuniu oddzwonię za trzy minutki, bo jestem na konferencji prasowej – powiedział skoczek.

Po odpowiedzi żony pożegnał się, mówiąc „pa pa” i przesłał buziaka. Natomiast dziennikarzom wyjaśnił:

Przepraszam, przepraszam, ale to jest moja żona, więc sami wiecie… musiałem odebrać ten telefon

Gdyby małżonka Kamila Stocha miała wątpliwości dlaczego mąż ją tak zbył to dzisiaj dowodów na potwierdzenie słów męża jest cała masa. Internauci, a zwłaszcza internautki, zachwyciły się naszym skoczkiem.

W komentarzach pod nagraniem wywiadów i rozmowy czytamy:

Jeśli mój przyszły chłopak nie będzie jak Kamil dla Ewy to po co mi w ogóle ten chłop

Matko jedyna jakie to słodkie.

Jedna z najpiękniejszych par Polskiego Sportu

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch to jedna z najpiękniejszych polskich par w świecie sportu. żona Kamila Stocha została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych kobiet w kraju. Jednak na próżno szukać zarówno Ewy jak i Kamila brylujących na czerwonych dywanach, pozujących na ściankach czy w mediach społecznościowych.

Para spotkała się w Planicy, gdzie 21-letnia Ewa pracowała jako początkujący fotograf podczas zawodów Pucharu Świata. Gdy Kamilowi nie udało się przebrnąć przez kwalifikacji do konkursu, wybrał się na spacer po Kranjskiej Gorze. Właśnie tak zaczęło się ich uczucie.

Jak wyznała Ewa Bilan-Stoch kilka lat temu w wywiadzie dla magazynu „Pani”:

Był nieśmiały, nie patrzył mi w oczy, spuszczał wzrok i… to mnie kompletnie zauroczyło. Spodobał mi się. Intuicyjnie poczułam, że to bardzo dobry, wrażliwy człowiek. Okazało się, że on (…) był moim kolegą ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Stamtąd go jednak nie pamiętałam. Pewnie mijaliśmy się na korytarzach, ale ja byłam o dwie klasy wyżej i trenowaliśmy kompletnie inne dziedziny: on narciarstwo, ja judo

Trzy lata później, w tym samym miejscu, w którym wtedy się spotkali, Kamil Stoch poprosił Ewę o rękę. Uklęknął na środku ulicy, w tłumie kibiców. Para pobrała się w 2010 roku. Skoczek wielokrotnie podkreśla, że to żona stoi za jego sukcesami.

Co także na WIDAL.PL?

Szczepienia na koronawirsa dla seniorów tuż po grupie “0”. Kiedy to nastąpi?

Szczepienia na koronawirsa dla seniorów mają się odbyć tuż po grupie “0”. Już od jakiegoś czasu w Polsce dostępna jest szczepionka na Covid-19. Jednak jak narazie nie każdy może poddać się szczepieniu.

Edek z programu “Złomowisko PL” potrzebuje pomocy. Kolejny bohater programu przeżywa trudne chwile

Edek z programu “Złomowisko PL” potrzebuje pomocy. Kilka dni temu pojawiła się informacja o śmierci jednego z głównych bohaterów programu “Złomowisko PL” Marka Pawłowskiego.

Podwyżki wynagrodzeń dla pracowników supermarketów. O ile wzrośnie ich wypłata?

Podwyżki wynagrodzeń dla pracowników supermarketów już od nowego roku. Mimo, że sytuacja w handlu dalej nie jest najlepsza ze względu na panującą pandemię koronawirusa to branża spożywcza nie narzeka.