Widal.plSpołeczeństwoSkandal w polskim sporcie! Znany trener pedofilem?

Skandal w polskim sporcie! Znany trener pedofilem?

Znany trener pedofilem? W jednym z częstochowskich klubów sportów walki doszło do skandalu obyczajowego. Trener pracujący w klubie molestował bowiem swoich małoletnich podopiecznych, za co otrzymał wyrok sześciu lat pozbawienia wolności.

Jest to jeden z nielicznym skandali w polskim sporcie, gdy okazało się, że trener dopuszczał się czynów lubieżnych wobec dzieci.

Znany trener pedofilem?

Znany trener pedofilem? Sprawa wypłynęła w 2019 roku w jednym z częstochowskich klubów. Otóż 49-letni trener – Dariusz P. szkolił w nim młodych adeptów kickboxingu. Długo nie było wiadomo, że trener może dopuszczać się jakichś niestosownych czynów.

Rodzice dwóch chłopców (15 i 16 lat) zgłosili sprawę na prokuraturę z zawiadomieniem, że ich pociechy były przez szkoleniowca wykorzystywane seksualnie. P. od razu został aresztowany oraz postawiono mu oskarżenia.

Z czasem do całej sprawy zgłosiło się dużo więcej poszkodowanych. Otóż łącznie trener miał wykorzystać ośmiu chłopców, z których najstarszy miał 18 lat. Szkoleniowiec robił to, wykorzystując swój autorytet trenera, znacznie przekraczając swoje uprawnienia.

Surowa kara dla trenera

Lista oskarżeń była długa, gdyż łącznie znalazło się na niej 12 przestępstw. Głównie dotyczyły one doprowadzania małoletnich do innych czynności seksualnych, a także do obcowania płciowego. Ponadto w komputerze trenera znaleziono materiały pornograficzne z osobami poniżej 15 roku życia. P. tłumaczył, że znalezione dowody służyły jedynie do odpowiedniej oceny kandydata.

Ostatecznie w tej sprawie zapadł wyrok skazujący. Jeden z trenerów częstochowskiego klubu został skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Wyrok jest nieprawomocny, a adwokat oskarżonego być może złoży odwołanie do decyzji sądu, choć w głównej mierze decyzja ta zależy od samego szkoleniowca.

Zobacz także:

Gang byłej gwiazdy KSW stanie przed sądem. Grozi im długie więzienie?

Gang byłej gwiazdy KSW Rafała M. ps. “Kulturysta”, “Kulti” oraz Mirosława B., ps. „Dziobak” stanie przed sądem. Nie tylko im zostaną przedstawione zarzuty.

Jackowski już wie kto wygra wybory prezydenckie 2020?

Jasnowidz z Człuchowa wie kto zwycięży 12 lipca w wyborach prezydenckich. Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie postanowił szerzej spojrzeć w polityczną przyszłość naszego kraju. Kilka dni temu ogłosił, że wie kto wygra wybory prezydenckie. Czy przepowiednia Jackowskiego faktycznie się spełni i najsławniejszy polski jasnowidz będzie triumfował nad swoją spełnioną przepowiednią?

Kolejne przerażające ustalenia w sprawie zabójstwa 16-letniej Kornelii. Dlaczego doszło do tragedii?

Kolejne przerażające ustalenia w sprawie śmierci nastolatki. Zabójcami 16-latki okazała się jej jej najlepsza przyjaciółka oraz jej o 8 lat starszy chłopak. W dalszym ciągu nie są znane ich motywy. Zabójcy przyznali się do morderstwa. Zostali także przebadani wariografem, jednak obydwoje kłamali podczas badania. Śledczy cały czas badają sprawę. Na jaw wychodzą co raz to nowe, przerażające fakty. Tragiczna śmierć nastolatki wstrząsnęła całym krajem.