Widal.plPolitykaZnana polityk zleciła morderstwo męża? Chroni ją immunitet

Znana polityk zleciła morderstwo męża? Chroni ją immunitet

Znana polityk zleciła morderstwo, w dodatku własnego męża. Sprawą żyje teraz cały kraj. Brazylijska kongresmenka śpiewająca gospel została oskarżona o kierowanie „barbarzyńskim” morderstwem swojego męża

Co więcej miała zaplanować co najmniej sześć nieudanych prób zabicia go trucizną lub w inscenizowanych rabunkach. Kongresmenka-celebrytka, którą zgromadzeni i fani nazywają po prostu Flordelis, twierdziła, że ​​jej mąż – z którym wychowała ponad 50 dzieci – został zabity przez złodziei.

Znana polityk zleciła morderstwo męża?

Znana polityk zleciła morderstwo męża według informacji prokuratury brazylijskiej. Zarzuty o makabryczny i ponury rodzinny plan zamordowania ewangelickiego kaznodziei pojawiły się w poniedziałek, kiedy policja aresztowała pięcioro dzieci Flordelis i jedną wnuczkę za udział w zbrodni.

59-letnia prawniczka nagrywała dla jednej z czołowych brazylijskich wytwórni muzykę gospel. Została wybrana do kongresu w 2018 roku. Z tego powodu nie mogła zostać aresztowana, ponieważ cieszy się immunitetem parlamentarnym.

Anderson do Carmo miał 42 lata, kiedy został zastrzelony w czerwcu 2019 r. zaraz po powrocie do domu.

Makabryczny mord

Makabryczne morderstwo Do Carmo – podobno został postrzelony ponad 30 razy, głównie w pachwinę i uda – trafiło na pierwsze strony gazet w całym kraju i nadal tam się pojawia.

Wniosek, do którego doszło śledztwo, był taki: że zaplanowała to tchórzliwe morderstwo

– powiedział dziennikarzom szef wydziału zabójstw Antônio Ricardo Lima Nunes, gdy uzbrojeni oficerowie wyprowadzili zakutych w kajdanki krewnych piosenkarki.

W brazylijskich gazetach pojawiły się kolejne sensacyjne zarzuty, między innymi to, że ewangelicka para odwiedzała klub swingersów w zachodnim Rio, gdzie piosenkarkę zauważono w stanie nietrzeźwości. Flordelis zaprzeczyła tym twierdzeniom i wielokrotnie zaprzeczała udziałowi w zabójstwie jej męża

Zobacz także:

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi “Dzień dobry TVN”?

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zostaną nowymi prowadzącymi “Dzień dobry TVN”. Damski duet ma zastąpić Piotra Kraśkę oraz Kingę Rusin, którzy odeszli z programu śniadaniowego.

Donald Tusk drwi z Łukasza Szumowskiego. Padły mocne słowa?

Donald Tusk drwi z Łukasza Szumowskiego. Jeden z ostatnich wpisów na Twitterze szefa Rady Europejskiej rozpoczął internetową burzę. Były premier nie szczędził ostrych słów w kierunku byłego ministra zdrowia.

Nakaz zasłaniania ust i nosa dla wszystkich, tylko nie dla Morawieckiego?

Nakaz zasłaniania ust i nosa już od dawna obowiązuje wszystkich obywateli. Jednak jak się okazuje są pewne wyjątki. Zdjęcia Mateusza Morawieckiego bez maseczki na sali kinowej oburzyło internautów.