Widal.plPolitykaZiemowit Gowin atakuje rząd swojego ojca! Nagrał #hot16challenge2

Ziemowit Gowin atakuje rząd swojego ojca! Nagrał #hot16challenge2

Ziemowit Gowin, syn Jarosława Gowina nagrał swoją #hot16challenge2. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jego utwór atakuje rząd, który współtworzył przez wiele lat jego ojciec. Myśleliśmy, że akcja niczym już nas nie zaskoczy po rapującym prezydencie Andrzeju Dudzie czy Krzysztofie Krawczyku. Myliliśmy się.

Ziemowit Gowin był wcześniej bliżej nieznany opinii publicznej. Nie wychodził z cienia ojca. Dlaczego postanowił to zmienić? Na razie nie wiadomo. Utwór od wczoraj ma już ponad 300 tysięcy wyświetleń i nosi wymowną nazwę “Państwo z dykty”.

Ziemowit Gowin swoim rapem atakuje rząd PiS

Syn Jarosława Gowina nie przebiera w słowach w swoim utworze i nie bierze jeńców.

Prosili krzyczeli pomóż Ziemowicie, Wyrymuję wam ten przekaz całkiem nieskrycie. Idea to słuszna, sprawa szlachetna W czasach, gdy Polska jest totalnie szpetna. Państwo z dykty? Chyba z totalnego g*wna. Obywatele rząd – sprawa nierówna. Wirus za oknem, w domu na ulicy, A politycy coraz bardziej dzicy. Ustawami zabijają nasze życie, Przecież nie chodzi o zwykłe przeżycie! Wykurzycie tych pajaców na górze? Czas już nadszedł na społeczną burzę! Rządzi nami Zjednoczona Prawica, Mnie już od tego strzela kur*ica. Jak tak dalej pójdzie, totalna kaplica, Wypi*rdolę stąd szybciej niż Kubica, Szybciej niż Kubica.

Dalej jest tylko ostrzej.

Nie możesz nawet na kawie wychillować, Bo zaraz będą psy cię pałować. Lepiej się już schować, Nie wychylać głowy, Wysłuchać kolejnej Andrzejka mowy. COVID-19 całkiem niebezpiecznie, Nie wmówisz mi jednak, że tak będzie wiecznie. Ogarnij się zatem, nie słuchaj ich bajerów, Pogońmy razem pisowskich frajerów TVPiS? Jak w Korei propaganda, Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda. Stroszą pióra udając piękne pawie, A w Polsce od dawna mamy bezprawie. Opozycja słaba wszyscy o tym wiemy, Nie oznacza to wcale, że się ugniemy. Połączmy się tedy, zbudujmy wielką siłę, Postawmy PiSowcom polityczną mogiłę, Polityczną mogiłę!

Kim jest Ziemowit Gowin?

Jarosław Gowin nie zdecydował się skomentować słów syn. Przekazał mediom, że jest dorosły i nie musi za niego odpowiadać. Kilka lat temu udzielił jednak krótkiej wypowiedzi na jego temat dla dziennik.pl

Syn ma identyczne zainteresowania co ja, studiuje filozofię, pasjonuje się polityką, ma prawicowe poglądy i w sprawach gospodarczych w pełni się zgadzamy. Natomiast w sprawach kulturowych czy moralnych jestem dla niego zgniłym liberałem (śmiech) – ujawnił Jarosław Gowin. – Mój syn związał się z ruchem narodowym, ale nie przez duże “R” i “N”, jest członkiem szerokiego środowiska młodych narodowców. To żarliwi patrioci, w wielu sprawach trafnie definiują problemy i reagują na schorzenia współczesnej cywilizacji, odrzucając chociażby relatywizm moralny

– wyznał wtedy były wicepremier.

Zobacz także:

USA opuszcza WHO?

Nie ma już wątpliwości. Donald Trump zdecydował się na kolejny ważny krok.

Jest szczepionka na COVID-19?

Okazuje się, że koronawirusa można zwalczyć. Chodzi o szczepionkę, którą znamy od lat.

Unia Europejska nałoży nowe podatki. Wszystko przez koronawirusa.

To już niemal pewne. Unia Europejska nałoży nowe podatki. Zapowiedź nowych podatków wypłynęła z ust portugalskiej komisarz UE do spraw spójności i reform Elisy Ferreiry. Nowe podatki mają pomóc w walce z kryzysem po koronawirusie.