Widal.plOgólneCzterech zwyrodnialców zgwałciło bezbronną dziewczynę. To był dopiero początek jej gehenny

Czterech zwyrodnialców zgwałciło bezbronną dziewczynę. To był dopiero początek jej gehenny

Gwałt dokonany na nastolatce był wyjątkowo okrutny. Sprawców było aż czterech, na domiar złego doszło do niego w okolicach kościoła. Nastolatka była później wielokrotnie wykorzystywana przez swoich oprawców.

Gwałt był tylko początkiem gehenny

Dramat dziewczyny zaczął się w 2000 roku. To wtedy czterech gangsterów z lokalnej grupy przestępczej napadło ją na ulicy w mieście Telford i zmusiło do seksu. Dziewczynę wielokrotnie zgwałcono. Sprawcy dokonali tego na poddaszu jednego ze sklepów, w pobliżu lokalnego kościoła. Gwałt to nie był koniec dramatu dziewczyny. Przestępcy postanowili, że mogą na dziewczynie dobrze zarobić

Nastolatka była wykorzystywana i sprzedawana do celów seksualnych przez gang w latach 2000-2003 . Nastolatka twierdzi, że jej rodzina o niczym nie wiedziała. Oskarża jednak swoją szkołę, że wielokrotnie nauczyciele widzieli sytuacje, w których była molestowana i nikt nie zareagował.

Według relacji kobiety często dochodziło do sytuacji, że oprawcy zabierali ją spod szkoły, żeby świadczyła usługi seksualne dla klientów. Twierdzi, że nauczyciele widzieli te zajścia, ale nigdy nie postanowili zareagować. Szkoła oczywiście odrzuciła oskarżenia.

Sprawcy zostali ukarani dopiero po kilku latach

Zwyrodnialcy pozostawali bezkarni przez wiele lat. Nastolatka nie chciała nikomu przyznać się do tego, co musiała przeżyć w młodości. Tymczasem gangsterzy dalej prowadzili swój przestępczy proceder. Wszystko się zmieniło pewnego dnia, gdy dorosła już kobieta zobaczyła w telewizji zdjęcie dwóch czterech ciemiężycieli i postanowiła opowiedzieć całą historię swojego dramatu. Obecnie 31-latka znalazła w sobie wystarczająco dużo odwagi, żeby opowiedzieć o swoich przeżyciach.

Wszyscy czterej oprawcy zostali zatrzymani. Nie przyznawali się do popełnionych czynów, dodatkowo twierdzili, że nawet nie znają kobiety, która ich oskarża. Ich sytuacja jednak nie była dobra, ponieważ już wcześniej byli skazani za sutenerstwo i wykorzystywanie seksualne. Czterej mężczyźni zostali skazani w sądzie koronnym w Birmingham na winnych. Za swoje przestępstwa otrzymali wyrok od 10 do 15 lat więzienia.

Zdaniem specjalistów wiele kobiet wstydzi się opowiedzieć o tym, że zostały zgwałcone. Podkreślają, że to nie jest żaden powód do wstydu i każdy taki przypadek należy zgłaszać do odpowiednich służb, choćby dla ochrony przyszłych ofiar takich zwyrodnialców.