Widal.plSpołeczeństwoZbiorowy gwałt na 4-letniej dziewczynce. Sprawcy mieli niespełna 13 lat

Zbiorowy gwałt na 4-letniej dziewczynce. Sprawcy mieli niespełna 13 lat

Zbiorowy gwałt na 4-letniej dziewczynce. Do tego strasznego zdarzenia doszło z udziałem chłopców w wieku id 10 do 13 lat. Sprawę gwałtu na dziewczynce bada policja.

Dlaczego dzieci dopuściły się tak strasznych czynów? Być może śledztwo policji wyjaśni okoliczności zdarzenia.

Zbiorowy gwałt 4-letniej dziewczynce

Zbiorowy gwałt 4-letniej dziewczynce opisuje  Daily Mail. Do zdarzenia doszło w Muldersdrift w Republice Południowej Afryki. W związku z tym strasznym czynem zatrzymanych zostało czterech chłopców w wieku od 10 do 13 lat.

Podejrzani chłopcy przebywają w ośrodku dla nieletnich. Już niedługo będą postawieni przed sąd. To właśnie on zadecyduje co dalej stanie się z chłopcami.

W dalszym ciągu prowadzone jest śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności brutalnego gwałtu którego dopuścili się chłopcy. Jak narazie policja nie potwierdza żadnych doniesień, które pojawiają się w mediach.

To nie pierwszy taki przypadek

Jak podało Daily Mail w RPA dochodzi do wielu przypadków przemocy seksualnej wobec kobiet i dzieci. Również ONZ zwróciło na to uwagę, jednocześnie ostrzegając, że jest to zjawisko „wszechobecne”.

To nie pierwszy tego typu przypadek w ostatnim czasie w RPA. Niedawno zgwałcono także 5-letnią dziewczynkę w Khutsong. W tym przypadku zatrzymano 24-letniego mężczyznę. Jak wynika ze źródeł, sprawca włamał się do domu dziecka. Podejrzany mężczyzna został odnaleziony po „długich poszukiwaniach”.Jakiś czas temu doszło także do masowego gwałtu na 16-latce. W tym zdarzeniu uczestniczyć miało aż 30 mężczyzn. Mieszkańcy Izraela po tej sytuacji byli ogromnie oburzeni. Dlatego też w tym kraju odbyło się kilka większych protestów.

Zobacz także na Widal.pl

Donald Trump został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla! Jakie jest uzasadnienie nominacji?

Donald Trump nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. Nominację dla prezydenta USA złożył Christian Tybring-Gjedde – poseł do parlamentu norweskiego.

Nowe obostrzenia. Zakaz prywatnych spotkań w domach! co będzie następne?

Nowe obostrzenia ponownie wchodzą w życie. Nowy zakaz prywatnych spotkań w domach ma być gwarancją, zablokowania szybkiego rozprzestrzeniania się wirusa.

Jarosław Gowin wróci do rządu. Ma objąć bardzo ważne stanowisko. Jakie?

Jarosław Gowin wróci do rządu. Powrót polityka na stanowisko wicepremiera wydaje się przesądzony. Takie oświadczenie wydał we wtorek wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin.