Widal.plSpołeczeństwoZawodnikowi MMA grozi dożywocie! Zadał ciosy pijanemu mężczyźnie, który go zaczepił!

Zawodnikowi MMA grozi dożywocie! Zadał ciosy pijanemu mężczyźnie, który go zaczepił!

Zawodnikowi MMA grozi dożywocie! Tragiczna w skutkach historia wydarzyła się na początku października w jednym z barów w miejscowości Ryki w województwie lubelskim. Tam doszło do bójki między 22-letnim zawodnikiem MMA a 35-letnim agresywnym i pijanym mężczyzną.

Zawodnikowi MMA grozi dożywocie! Zadał ciosy pijanemu mężczyźnie, który go zaczepił!

Mężczyzna ten przebywał w jednym z barów w Rykach. Tam będąc mocno pod wpływem alkoholu i będąc agresywnym zaczepiał ludzi. Kiedy trafił na 22-letniego zawodnika MMA, to sytuacja zakończyła się tragicznie.

22-latek w obronie własnej zadał mężczyźnie dwa mocne ciosy w twarz. W ich wyniku 35-letni pijany agresor padł na podłogę i uderzył się w głowę. Skutek był tragiczny, bowiem później zdiagnozowano u niego krwiaka mózgu.

Mężczyzna ten od października przebywał w szpitalu. Po ponad miesiącu hospitalizacji zmarł. Ciosy 22-letniego zawodnika MMA okazały się więc śmiertelne.

Zawodnikiem MMA okazał się Jakub P. i teraz odpowie za ciężkie uszkodzenie ciała ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu 25 lat pozbawienia wolności lub nawet dożywocie.

Jakub P. złożył wyjaśnienia, ale nie przyznaje się do winy. Na czas postępowania pozostaje na wolności. Ma zarządzony dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Rozprawa z jego udziałem odbędzie się w niedalekim czasie.

Co także na WIDAL.PL?

Bronisław Komorowski trafił do szpitala. Jaki jest stan zdrowia byłego prezydenta?

Bronisław Komorowski trafił do szpitala. Były prezydent niespełna tydzień temu przekazał, że jest zakażony koronawirusem.

2-letnie dziecko zamknięte w pralce. Zaskakujący wyrok sądu w sprawie

2-letnie dziecko zamknięte w pralce. Sprawcami byli dwaj mężczyźni, który mieli opiekować się chłopcem. W ramach żartu zamknęli dziecko w pralce. Gdy Kacperek zanosił się od płaczu, oni byli zachwyceni swoim pomysłem.

Lider Bayer Full odpowiedział na zarzuty Rożala. Czy spór o konia skończy się w sądzie?

Lider Bayer Full odpowiedział na zarzuty Rożala. Wczoraj pisaliśmy o tym, że Marcin Różalski opiekuje się koniem, który wcześniej był własnością lidera zespołu Bayer Full.